Dönüşüm Serisi Kutulu 6 Kitap

Pegasus Yayınları

Rachel Vincent

1.794,00 TL
986,70 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
807,30 TL
Dönüşüm Serisi Kutulu 6 Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 2752
ISBN: 9786053437680
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Rachel Vincent
Rachel Vincent
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dönüşüm Serisi Kutulu 6 Kitap Kısa Özet

  Dönüşüm Serisi - 1

  Ateşli, dişi… ve kedi.

  Buffy İle Kedi Kız'ın Buluşmasına Hazır mısınız?

  Tepeden tırnağa Amerikalı bir yüksek lisans öğrencisi gibi görünüyorum. Ama ben kedi adam soyundanım; isteyince kocaman bir kediye dönüşebiliyorum. İki farklı dünyam var.

  Ailem ve Gurur sürüm benim için planlar yaptıysa da, türümün devamını getirmem adına yapılan bütün bu baskılardan kaçtım ve kendime normal bir hayat kurdum. Ta ki o Serseri’nin saldırdığı geceye kadar.

  Serseriler hakkında uyarılmıştım; bunlar, devamlı benim gibi çekici, dişi ve doğurgan kediler arayan, Gurur sürülerine bağlı olmayan kedi adamlardı. Ben karşıma çıkanla baş edebilmiştim, ama sonradan iki bekâr hemcinsimin ortadan kaybolduğunu öğrendim.

  Gurur sürümün beni geri çağırması için bu tehlike sinyali yeterliydi Güya bu kendi güvenliğim içindi. Ya, tabii. Ama ben uysal bir yavru kedi değilim. Arkadaşlarımı bulmak için karşıma her ne ya da her kim çıkarsa çıksın üstesinden geleceğim. Kollayın kendinizi, Serseriler… çünkü keskin pençelerim var ve onları kullanmaktan çekinmem.

  *Etkileyici ve heyecanlı, karanlık ve unutulmaz. Serseri mutlaka okunmalı. Baştan sona bayılacaksınız.*
  Gena Showalter

  *Roman kahramanına ve aksiyona bayıldım. Serinin bir sonraki kitabını okumayı dört gözle bekleyeceksiniz.*
  Charlaine Harris

  Kaçak
  Dönüşüm Serisi - 2

  Tehlikeli, inatçı… ve kedi

  Kediler Her Zaman Dört Ayak Üstüne Düşüyormuş…

  Bunu herkesten iyi bilmem gerekir. Yeniden Gurur sürüsüne katıldığımdan beri büyük kararlar aldım ve belki de bu kararlardan daha büyük hatalar yaptım...

  Babamın adamları arasındaki ilk ve tek dişi olarak, liderime, sürüme ve kendime kanıtlayacak çok şeyim var. Yine de mesai saatlerimin dışında hem işte hem de özel hayatımda partnerim olan Marc’la geçirilebilecek hoş vakit için gereken enerjiyi buluyorum.

  Ama bütün hatalarımı geride bırakmadım. Düşünmeden yaptığım korkunç bir hata bana üstesinden gelebileceğimden çok daha fazlasına mal olabilir…

  *Bu kitaptan ne kadar çok keyif aldığımı kelimelerle ifade edemem. Kaçak, okuyabilmek için her şeyi bir kenara bırakacağınız kitaplardan. Şiddetle tavsiye ediyorum!*
  CK2S Kwips and Kritiques

  Gurur
  Dönüşüm Serisi - 3

  Küstah, cesur… ve kedi.

  Ya Hayatımın Aşkını Sons7uza Dek Kaybedeceğim Ya da Öldüreceğim. Siz Olsanız Hangisini Seçerdinizi?

  Yargılanıyorum. Eski erkek arkadaşıma enfeksiyon bulaştırmak ve suçumu örtbas etmek için onu öldürmekle suçlanıyorum. Bir insana enfeksiyon bulaştırmak, cinayet işlemek ve varlığımızın bir insana ifşa edilmesiyle birlikte Gurur sürüleri tarafından ölüm cezası gerektiren üç suçtan biri kabul ediliyor.

  Üçte iki tamam… başım belada. Umarım kedilerin gerçekten de dokuz canı vardır…

  Tuzak
  Dönüşüm Serisi - 4

  Tutkulu, öfkeli… ve kedi

  Tuzakların Pençesine Düşmüş Bir Aşk ve Sevdikleri İçin Her Şeyi Göze Alan Bir Kadın…

  Bazen kedi fare oyunu aslında bir oyun değildir…

  Oyun mu? Ne demezsiniz. Gurur sürüm dört bir yandan gelen saldırılarla karşı karşıya, babamın otoritesi sorgulanıyor ve sevgilim sürgünde. Yani Marc’ın muhteşem yüzünü aylardır görmedim. Üstelik korumam altında yeni anne olmuş bir kadın ve ben her şeyi bilirim diyen bir genç kız varken, onu tekrar görmekle ilgili hayal kurmak için vaktim de yok.

  Bütün bunlar yetmezmiş gibi, uzun zamandır beklediğimiz kavuşma anımız serserilerin gerçekleştirdiği korkunç bir tuzakla mahvoluyor. Şimdiyse sürümüz saldırı altında ve Marc kayıp. Savaş yaklaşıyor ve sahip olduğum her türlü beceri ve akla ihtiyacım olacak, aksi takdirde ailem tamamen dağılabilir. Sonsuza kadar.

  *Başından sonuna kadar bu kitaba bayıldım.*
  Gena Showalter

  Dönüşüm
  Dönüşüm Serisi - 5

  Güçlü, hırslı… ve kedi.
  Havada Tehlike Konusu Var…

  İlk kadın lider adamı olmak kolay değil. Giderek daha fazla yaralanıyorum ama aynı zamanda güçleniyorum. Ya özel hayatım? Orası karışık. Zaten karar vermek zorunda kalınan her konu öyle değil midir? Ağabeyimin ölümünden ve babamın suçlanmasından bu yana, daha çok kan dökülmemesi için yapabileceğim  tek şey de karar vermek. Gurur sürümüze vahşi gökgürültüsü kuşları saldırdı ve yeni düşmanlarımızla barış yapabilmek için tek şansımız, eski rakibimizin açığını yakalamak.

  Kayıplarımız giderek artar ve ihanet dört bir yanımızı sararken içgüdülerim, bir karara varmadan önce dikkatli olmamı söyleyip duruyor fakat kendime güvenmekten ve adım atmaktan başka çaremin olmadığını da biliyorum…

  Lider
  Dönüşüm Serisi - 6

  Korkusuz, dişli... ve kedi.

  İhtiras,İntikam ve Adalet..  
  Gurur'un Son Savaş Başlamak Üzere…

  Jace, Marc ve ben acımasız Konsey tarafından haneye tecavüz, adam kaçırma, cinayet ve ihanetle suçlanıyoruz. Kısacası çok meşguldük. Ama artık ağabeyimin intikamını alıp Konsey’in içine sızan kötülüğü söküp atma vakti geldi.

  Bu iş kolay olmayacak ve kayıplar kaçınılmaz gibi görünüyor. Fakat bedeli ne olursa olsun Gurur sürümü korumaya söz verdim. Sırtımda hedef tahtası, yanımda Marc’la her şeyi sonsuza kadar değiştirebilecek o son yüzleşmeye doğru ilerliyorum. Hazır olup olmadığımı bilmeden…

  Sonuçta hayat, hazır olmanızı beklemez.

 • 2. Hamur

Dönüşüm Serisi Kutulu 6 Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.