sadsad x
asdasd
30,00 TL
15,60 TL
%48 indirim
Dolunayın Kızı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 368
ISBN: 9786058115835
Kapak: Ciltsiz
Özlem Altuntaş
Özlem Altuntaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dolunayın Kızı Kısa Özet

  Dünyamızın ikizi olan Mile gezegeni, birbirini tamamlayan karanlık ve aydınlığın birlikte oluşturdukları dengeyle varlığını sürdürebilmektedir. Bir gün, barış ve dinginliğin hâkim olduğu bu gezegende, ihtiraslar ve güç kavgası yüzünden denge sarsılır ve büyük bir savaş patlak verir. Artık yıkım başlamıştır.

  Aydınlığın temsilci liderleri, savaştan korumaya çalıştıkları çocuklarını Samanyolu Galaksisi’ne, içinde tek canlı yaşamını barındıran Dünya’ya gönderirler. Aydınlık lider olmak için eğitilen on yedi yaşındaki Sofia, hayatta kalmak için ve halkını evlerine geri götürüp savaşı durdurabilmek için, karşısına çıkan tüm düşmanları alt etmek ve kehanetleri çözmek zorundadır.

  Dolunay’ın kızı Sofia’nın macerasına, yaşadığı acılara ve mücadele dolu yaşantısına açılan kapıları aralamaya onunla birlikte kehanetleri çözerek içindeki anaforlarda yüzmeye hazır mısınız?

  Heyecan dolu bu serüvene hazırsanız maceramız başlıyor. Sıkı tutunun çünkü sert bir düşüş ve zorlu bir beyin fırtınası sizi bekliyor!

Dolunayın Kızı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.