Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti

Hayat Yayınları

Hakan Çoksüer

300,00 TL
195,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
105,00 TL
Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti Hakkında Bilgiler
Türü: Beslenme ve Diyet Kitapları
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9786051512815
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
satis-icon
Satış Rakamları 515 adet satılmıştır.
Hakan Çoksüer
Hakan Çoksüer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti Kısa Özet

  Çocuğu Olmayanlar İçin Doğurganlığı Artıracak Beslenme ve Yemek Tarifleri

  Çoğu insan gebe kalmanın kolay bir süreç olduğunu düşünür. Pek çok çift bunun o kadar da kolay olmadığını bebek sahibi olmaya karar verdiğinde fark ediyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Hakan Çoksüer bir hekim olarak yıllardır tüp bebek üzerine çalışmalar yaptıktan sonra kısırlığa yol açan etkenlerin sadece sağlık sorunları olmadığını aynı zamanda beslenme alışkanlıkları, çiftlerin psikolojileri, hormonal dengeler, yaş, kilo, hayat tarzı, stres, kullanılan ilaçlar, sigara ve alkol alışkanlıkları ile ilgili olduğunu tespit etmiştir. Bu kitap; doğurganlıkla ilgili sorunu olan çiftlerin doğurganlığını önemli ölçüde artıracak beslenme önerilerini ve yemek tariflerini içeriyor.

  Daha da önemlisi olacak çocuğunuz için yapacağınız en önemli yatırım, ona verebileceğiniz en büyük hediye kaliteli yumurta ve sperme sahip olmanız. Bu, çocuğunuzun hayat boyu sağlığını etkileyen en önemli şey.

  Bebek sahibi olmaya karar vermeden altı ay önce bu kitaptaki önerileri uygulamanız hem doğurganlığınızı artıracak hem de doğacak çocuğunuzun sağlığını bire bir etkileyecek. Bu kitaptaki önerileri uygulamak hem sağlıklı anneler hem de sağlıklı nesiller demek!

 • 2. Hamur

Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti Hakkında Yorumlar