sadsad x
asdasd
65,00 TL
42,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
22,75 TL
Doğum Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786053044338
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Burcu Kutluk
Burcu Kutluk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doğum Kısa Özet

  Hamilelik çok özel ve muhteşem bir yolculuk.

  Hayatım boyunca bir gün anne olacağımı biliyordum. Yine de hamile kaldığımda doğum hakkında pek bilgim olmadığını fark ettim.

  Hayatıma bambaşka bir bakış açısı kazandıran doğum deneyimini yaşayıp uzun saatler sonra nihayet kızıma kavuştuğumda düşündüm de bu 9 ay 10 günün ne kadar büyük bir bölümünü cevaplanmayı bekleyen sorularıma el yordamıyla ve farklı kaynaklardan bilgi toparlamaya çalışarak geçirmiştim.

  Hemen orada kendime söz verdim, bana bu yolda sağlıkla, keyifle ve normal doğumla kızımı kucağıma almaya fayda eden ne varsa diğer kadınlarla paylaşacağım.

  Şehirli kadın modernleşirken ilkel dürtülerinden ve vahşi doğasından ister istemez uzaklaşıyor. Oysa doğum, o doğaya göre düzenlenmiş. Bunu kolaylaştırmak ve doğumun doğal seyrinde akmasını sağlamak için yapılabilecek pek çok şey var.

  Hamileliği bir bilgilenme ve kendine dönme dönemi olarak ele alıp iyi değerlendirirsek bizi gerçekten büyüten, geliştiren, dönüştüren ve çok da kuvvetlendiren bir deneyimi yakalama şansımız var.

  Yani kendi hamileliğimde ihtiyaç duyduğum, keşke olsaydı, keşke daha önce bilseydim dediğim her şeyi bu kitaba dönüştürdüm.

  Dileğim, her şeyin başı olan doğumu anne adaylarının keyif ve farkındalık içinde kucaklamaları, tıpkı doğanın bize bahşettiği gibi.

  sandIĞIndan daha cesur, göründüĞünden daha güçlü ve düşündüğünden daha zekisin...
  - Winnie The Pooh

 • 2. Hamur

Doğum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.