sadsad x
asdasd
65,00 TL
45,81 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
19,19 TL
Divanımdaki Erkekler Hakkında Bilgiler
Türü: İngiliz Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9789755397627
Kapak: Ciltsiz
Brandy Engler
Brandy Engler
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Divanımdaki Erkekler Kısa Özet

  Seks, nadiren sadece sekstir!

  Şu anda, klinik psikolog Dr. Brandy Engler’in muayenehanesindeyiz. O bir seks tera-pisti. Engler, divanına kadınların uzanacağını ve onların cinsel sorunlarına çare bulacağını umarken bir dizi erkeği karşısında bulur. David, Alex, Paul, Charles, Casey, Mark, Bill ve diğerleri… Bunlar doktorun kitap boyunca adı geçen, sorunlarına ve en mahrem sırlarına ortak olacağımız hastaları. İsimleri bize yabancı gelebilir belki ama onlar hayatın her anında karşımızda, yanımızda veya yatağımızda olabilecek erkeklerden pek de farklı değiller. Engler’in divanındaki bu erkekleri farklı kılan, kendi bildik yöntemleriyle çözemedikleri cinsel sorunlarına uzman bir hekimin divanına uzanarak çözüm arama cesaretini göstermeleri…

  *Seks yalnızca seks midir?*, *Seks, kadın ve erkek için ne ifade eder?*, *Aşk ve cinsellik ayrı dünyaların olguları mıdır?*, *Kadınlar erkeği aşk nesnesi haline getirirken erkekler neden kadınları seks nesnesine dönüştürür?* Bu gibi pek çok soruya yanıt arayan Divanımdaki Erkekler, tüm sorunlara çözüm bulamasa da bugüne dek doğru bildiğimiz bütün varsayımları ve klişeleri altüst ederek önemli bir gerçeği ortaya çıkarıyor: Cinsellik erkekler için doğrudan dışa vuramadıkları özel, önemli, güçlü ve arzulanan biri olma isteğini dolaylı yoldan elde etme sahasıdır.

  Divanımdaki Erkekler bir seks günlüğü, ilişki rehberi veya cinsel dürtülerinden dolayı günah çıkaranların aforoz edildiği bir kitap değil. Bu kitap, okuru, başlangıç noktası seks, varış noktası çok bilinmeyenli bir denklem olan bir keşfe sürükleyerek cinsellik hakkında yeni bir bakış açısı geliştirebilmeyi hedefliyor. Üstelik Dr. Engler bunu, kendi ilişkilerine ve tutkulu aşkına dair ayrıntıları da vererek içtenlikle ve kelimenin tam anlamıyla sansürsüz gerçekleştiriyor. Her adımından zevk alacağınız, erkeklerin erotik düşüncelerine yapılan bu beklenmedik yolculukta kadınlara, erkeklere, kadınlık ve erkekliğe, ilişkiye, sekse ve tabii ki psikolojiye dair öğrenilecek çok şey var.

Divanımdaki Erkekler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.