sadsad x
asdasd

Dil ve Konuşma Bozuklukları Egzersizleri

Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar
22,00
19,80
%10 indirim
Dil ve Konuşma Bozuklukları Egzersizleri Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 220
ISBN: 9786054940745
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Ali Vural
Mehmet Ali Vural
Devamı
Kampanya

Dil ve Konuşma Bozuklukları Egzersizleri Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dil ve Konuşma Bozuklukları Egzersizleri Kısa Özet

  Bu kitapta, dil ve konuşma problemi olan bireylerin bu problemleriyle nasıl başa çıkabilecekleri, bu baş etmenin pratik yöntemlerinin ne olduğu, nasıl yapıldığı, uygulamalı verilere dayandırılarak anlatılmaktadır.

  Konuşma bozukluklarının sağaltımı amacıyla hazırlanan bu kitap psikologlar, psikoloji bölüm öğrencileri, psikolojik danışmanlar, rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölüm öğrencileri, özel eğitim öğretmenleri ve özel eğitim öğretmenliği bölümü öğrencileri, odyologlar ve odyoloji bölüm öğrencileri, dil ve konuşma terapistleri ve bu alanda çocukları için eğitim alan aileler ve bu ailelerin çocuklarının yararlanması hedeflenerek pratik değeri olan uyugulamalı verilere dayandırılarak yazıldı.

  Dil ve konuşma bozukluklarının sağaltımında kullanılacak yeni bir yöntem geliştirilmiştir. Bu yöntemle bir seansta anlamlı farklar yaratılmakta hatta bazı vakalarda % 100’e varan başarılar sağlanmaktadır. Bu başarılar kitapta *örnek vakalar* olarak yer almaktadır. Ayrıca farklı zaman aralıklarıyla (üç, dört, altı ay veya bir, üç, dört yıl) çocukların dil eğitimi verilmeden önce (ön-test) ve verildikten sonraki (son-test) başarılarına yer verildi. Kitapta 164 maddeden oluşan 287 tane egzersiz yer almaktadır.
  Dil ve konuşma problemi olan herkes bu kaynaktan yararlanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.