sadsad x
asdasd

Dikkati Güçlendirme Seti - Yeni Neuro VİA Sistemi ile 2 Yaş

Adeda Yayınları

Osman Abalı

396,00 TL
285,12 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
110,88 TL
Dikkati Güçlendirme Seti - Yeni Neuro VİA Sistemi ile 2 Yaş Hakkında Bilgiler
Türü: Zeka Gelişimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 483
ISBN: 9786058150416
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2018
Osman Abalı
Osman Abalı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dikkati Güçlendirme Seti - Yeni Neuro VİA Sistemi ile 2 Yaş Kısa Özet

  Yeni Neuro - Via Sistemi ile Dikkati Güçlendirme Seti 2 Yaş

  Görsel - Sayısal Egzersizler 

  O¨gˆrenme ve algı kapasitesinin en yu¨ksek oldugˆu do¨nem ilk 0-5 yas¸ arasıdır. Bu do¨nemde c¸ocukların ilgi ve kapasitelerini artırmak anne babaların o¨ncelikli go¨revlerindendir. 2 yas¸ ise dikkat ve o¨gˆrenme adına ilk faaliyetlerin yapılması gereken, okul o¨ncesi do¨neme hazırlıgˆın bas¸laması gereken o¨nemli bir yas¸ dilimidir. Bu yas¸ta dil gelis¸imi, algı, dikkat, farkındalık, o¨gˆrenme, zihin aktiviteleri, kavramsal zeka, go¨rsel zeka desteklenmelidir. Bu do¨nemi verimli gec¸iren c¸ocukların beyin gelis¸imi sagˆlam temellere oturmakta ve egˆitim su¨reci c¸ok bas¸arılı hale gelmektedir. Ancak bu do¨nemde yapılacak faaliyetlerin mutlaka uzmanlık gerektirdigˆi ve hassas oldugˆu unutulmamalıdır.

  Tamamen akademik ve bilimsel verilerle hazırlanan Dikkat Gu¨c¸lendirme Seti 2 Yas¸, c¸ocuklar adına u¨lkemiz ve du¨nyada hazırlanmıs¸ es¸siz bir eserdir. Bu eser zeka^ ve dikkat gelis¸iminin temellerini olus¸turmakta, c¸ocukların egˆitim su¨rec¸lerinin gu¨c¸lu¨ temeller u¨zerine oturmasına yardımcı olmaktadır. Hazırlanan egzersizler o yas¸taki c¸ocukların o¨gˆrenme kapasitelerini artırmakta, dikkat ve algı su¨rec¸lerini c¸alıs¸tırmakta, farkındalık olus¸turarak onların gu¨nlu¨k hayattaki kazanımlarını artırmaktadır. Ayrıca teknoloji kullanımı gibi risklerden uzaklas¸tırıp tamamen masa bas¸ı faaliyet olarak anne babaların ve uzmanların kullanabilecegˆi bir eser olarak o¨nem kazanmaktadır. Doc¸. Dr. Osman Abalı tarafından hazırlanan bu eser, gelecegˆimiz neslinin yetis¸mesinde c¸ok o¨nemli ve kritik bir c¸alıs¸ma olarak dikkat c¸ekmektedir.

  Go¨rsel algı, go¨rsel dikkat, kavramsal beceriler, sıralama, planlama, bu¨tu¨nsel algı, parc¸a bu¨tu¨n ilis¸kisi, go¨rsel yogˆunlas¸ma, so¨zel beceriler, algısal su¨rec¸ler, analitik du¨s¸u¨nce gu¨cu¨ bu kitapta c¸alıs¸tırılmaktadır.

  Bu kitap o¨zellikle 2 yas¸ c¸ocuklarının algı ve o¨gˆrenme su¨rec¸leri du¨s¸u¨nu¨lerek hazırlanmıs¸tır. I·lk kavramlar, ilk o¨gˆretiler, ilk sistemler sunulmaktadır. C¸ocuklar bu do¨nemde hassas bir su¨rece sahip oldukları ic¸in o¨gˆrendiklerini pekis¸tirmek, bunu bas¸ka o¨gˆrenme alanlarına tas¸ımak c¸ok o¨nemli bir konudur. Bu ise tamamen no¨rogelis¸imsel bir uzmanlık alanı istemektedir. Klasik egˆitimden c¸ok farklı olarak gelecegˆimizin c¸ocuklarını hazırlayan bu sistemi her c¸ocuk kullanabilecek ve bu uygulamalar ile egˆitim sisteminin ilk yapı tas¸ları do¨s¸enmis¸ olacaktır. Mutlu ve bas¸arılı bir gelecek dilegˆiyle...

 • 1. Hamur

Dikkati Güçlendirme Seti - Yeni Neuro VİA Sistemi ile 2 Yaş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.