sadsad x
asdasd

Dikkat Zeka 6+ Yaş: Disiplinlerarası Bağllantı Sistemi DBS

Dikkat ve Zeka Akademisi Yayınları

Mehmet Türkdoğan

95,00 TL
66,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
28,50 TL
Dikkat Zeka 6+ Yaş: Disiplinlerarası Bağllantı Sistemi DBS Hakkında Bilgiler
Türü: Zeka Gelişimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786050823523
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Mehmet Türkdoğan
Mehmet Türkdoğan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Dikkat Zeka 6+ Yaş: Disiplinlerarası Bağllantı Sistemi DBS Kısa Özet

    Dikkat - Zekâ Kitabı; dikkati, öğrenmeyi, düşünme becerilerini, motivasyonu, çalışma verimliliğini olumlu etkileyerek geliştirir. Okul hayatında ve günlük hayatta problemlere yaratıcı çözümler üretilmesine yardımcı olur. İçerikler oluşturulurken kullanılan ‘’Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi’’ ile çocukların günlük hayattaki karmaşık problemlere çözüm ararken farklı bilgi ve deneyimleri bir arada kullanabilme becerileri kazanmalarını sağlar.

    Dikkat –Zekâ Kitabı, okulda ve günlük hayatta daha başarılı çocuklar yetiştirilmesini hedefleyerek konusunda uzman olan kişiler tarafından SCAMPER öğrenme tekniği ve Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi gibi bilimsel tekniklerden yola çıkarak hazırlanmış çalışmalardır.

    Bu kitap sayesinde üretkenliğin dört temel boyutu olan akılcılık, esneklik, özgünlük ve zenginleştirme etkinlikleri ile çocuklar, doğuştan gelen kapasitelerini en yüksek verimlilikte kullanabilmek için ihtiyaç duyduğu kazanımları eğlenceli ve zevkli aktiviteler eşliğinde dinecektir. Zamanla dikkat ve öğrenme fonksiyonlarını bozan tablet, telefon, bilgisayar ve televizyon gibi cihazların oluşturduğu hasarları azaltmak ve çocukların doğru alanlara yönlenmesini sağlamak için Dikkat –Zekâ Seti etkin bir yardımcıdır.

  • 2. Hamur

Dikkat Zeka 6+ Yaş: Disiplinlerarası Bağllantı Sistemi DBS Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.