sadsad x
asdasd

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğunu Kontrol Altına Alma

Platform Yayınları

Ruth Spodak

45,00 TL
34,65 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
10,35 TL
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğunu Kontrol Altına Alma Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 136
ISBN: 9786053650423
Kapak: Ciltsiz
Ruth Spodak
Ruth Spodak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğunu Kontrol Altına Alma Kısa Özet

    Bu kitap senin hakkındadır ve senin içindir. Bu ünlü kişilerin dikkat sorunları ile başa çıkma ve onların üstesinden gelmeyi öğrendikleri gibi, bu kitap sana aynı şeyi yapma konusunda yardımcı olacaktır. İlk olarak DEHB’nun ne olduğunu ve genç insanlarda nasıl geliştiğini açıklayacağız. Çoğunlukla teknik ve bilimsel konuşmaktan kaçınacağız, ama bilmeniz gereken bazı istatistiksel bilgiler bulunmaktadır.

    Örneğin, DEHB olan gençlerin otomobil kazaları, öğrenme zorlukları ve sosyal sorunlarda diğerlerine göre daha yüksek risk sorunları vardır. Bunun anlamı sizin bu sorunların her hangi birini yaşayacağınız demek değildir, ama DEHB sorununuzu iyi kavrayarak, bu kötü sonuçları yaşama şansınızı azaltırsınız. Biz DEHB’nu tarif ettikten ve dikkat etmeniz gereken diğer sorunların neler olduğunu söyledikten sonra, DEHB’nuz ile mücadele etmeniz konusunda size yardımcı olacak pek çok stratejik bilgi vereceğiz.

    Aslında, en iyi stratejilerden biri bol miktarda planlamalar ve dış organizasyonlar hazırlamaktır. Bu yüzden verdiğimiz vaazın uygulamasına geçiyoruz ve size bazı kararları hemen veriyoruz.

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğunu Kontrol Altına Alma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.