sadsad x
asdasd

Dijital Ölümsüzlük ve Ruh

Cilt Durumu Ciltli
Sayfa Sayısı 128
ISBN 9786057674036
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
26,00 TL %36
bkmkitap.com
Fiyatı
16,64 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Dijital Ölümsüzlük ve Ruh Kısa Özet

    Teknolojik Tekillik / Yapay Zekâ / DNA Ve Yeni İnsan..

    Şifreleri kırma, sembolleri anlamlandırma, ipuçlarını birleştirme kitabı bu. İnsanın, en şerefli mahlukatın kurtuluşu için, yeryüzü halifesinin 'yeni dijital insan'a dönüşmemesi için bir çığlık! Yoksa şeytanın insana secde etmediği o andan itibaren yaşananların metafizik özeti mi?

    Ahir zamanlardayız ve kötülük hızlandı. İnsanlık onurumuz yepyeni tekno-silahlarla örseleniyor: Yapay zeka, teknolojik tekillik, dijital ölümsüzlük, nesnelerin interneti, kuantum bilgisayarlar, tanrı parçacığı, nanoteknoloji... Duygularımız dahil tüm mahremiyetimizi 'görünmez' merkezlere veri olarak gönderen akıllı telefonlarımız... Ve dijital çağın enerjisiyle 'yaratılmaya' çalışılan Kabala'daki Adam Kadmon türevi Dünya Kralı Metalik Mesih!

    Elinizdeki kitap alakasız gibi görünen bu parçalanmış bilgileri Kur'an-ı Kerim rehberliğinde bütünlüyor. Şeytanın son hamlelerini deşifre ederken hepimize Cennet'i hatırlatıyor. Ve seçimi size bırakıyor: Huzurlu bir İnsan-ı Kamil mi olmak istersin yoksa elektrikle beslenen bir ölümsüz mü?

Dijital Ölümsüzlük ve Ruh Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.