sadsad x
asdasd
75,00 TL
51,75 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
23,25 TL
Devrimin Ayak Sesleri Hakkında Bilgiler
Türü: Tarihi Romanlar
Sayfa Sayısı: 704
ISBN: 9786059330138
Kapak: Ciltsiz
Vehbi Bardakçı
Vehbi Bardakçı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Devrimin Ayak Sesleri Kısa Özet

    Mustafa Kemal Atatürk üzerine kuşkusuz çok şeyler yazıldı çizildi, fakat hiçbiri, Türkiye siyasi tarihinin bu en önemli kırılma noktasını ve saltanatın küllerinden yepyeni bir ülke yaratan büyük devrimci Mustafa Kemal Atatürk’ü bu kadar etkileyici, bu kadar sıcak ve yalın anlatmadı.

    Yazarın kendine özgü yazma tekniği ve tarzıyla, özellikle de *Adanmış Hayatlar* ve *Koza Karanlığı* serilerinde başarıyla kullandığı akıcı ve şiirsel diliyle ortaya muhteşem bir Mustafa Kemal romanı çıktı. Bu romanı elinizden bırakamayacak, okudukça okumak isteyeceksiniz.

    Sofya-İstanbul arasında tren yolculuğuyla başlayan bu roman, Çanakkale Savaşları, Milli Mücadele, Cumhuriyet ve devrimlere kadar olan süreci kapsıyor. Fakat bütün bu süreçte Mustafa Kemal’in sadece askerî dehası ve dünya emperyalistlerine karşı onurlu direnişi anlatılmıyor, onun duygusal ve özel dünyası da bir sanatçı duyarlılığı ve inceliğiyle ustaca işleniyor. Bu romanı çok seveceksiniz. Gerçek bir kahramanla heyecanlanacak, onunla umutlanacak, onunla üzülecek, onunla sevinecek, bütün bu duyguları benliğinizde hissederek yaşarken, bir ülkenin adım adım nasıl kurulduğuna da tanıklık edeceksiniz.

Devrimin Ayak Sesleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.