sadsad x
asdasd

Devrimci Teşkilatçı Mustafa Kemal (1899/1923)

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 352
ISBN 9786055669669
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
25,93 TL %20
bkmkitap.com
Fiyatı
20,74 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Devrimci Teşkilatçı Mustafa Kemal (1899/1923) Kısa Özet

    Dünyanın en büyük devrimci teşkilatçısı olan Mustafa Kemal’in, bu yönüyle henüz yeterince bilinmediğini fark ettim. En önemli amacım; gerçek milliyetçiliğin uygulayıcı önderi olan büyük dehanın anlaşılabilmesi için, dünyadaki bilim insanlarını disiplinler arası ortak çalışmaya yönlendirebilmek. Böylece daha güzel bir dünyanın, ancak Mustafa Kemal gibi devrimci teşkilatçılarla olanaklı olabileceği gerçeğinin üstünü örten emperyalist örtü kaldırılabilecek ve bu gerçeğin teorik ispatına uygun bir kapı ardına kadar aralanabilecektir.

    Bir de Mustafa Kemal’in Teşkilat-ı Mahsusa üyesi olduğunun yabancı bir doktora tezinde geçiyor olması, beni hem şaşırttı hem de üzdü. İçimden, biz daha önce yazmalıydık dedim. İnsanlığın da yüz akı olan Milli Mücadele Tarihimizin özellikle gençler tarafından önemli ayrıntılarıyla öğrenilebilmesini yürekten dilerim.

    Dünya dahisi Mustafa Kemal’i daha yakından tanımak isteyen herkesin bu kitabı okumasını öneririm. Türkiye Cumhuriyeti tarihine kritik katkılarda bulunuyor.

Devrimci Teşkilatçı Mustafa Kemal (1899/1923) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.