Deşifre Edilmiş Bir Yürek

Son Kitap

Abbas Karakuş

16,20 TL
Deşifre Edilmiş Bir Yürek Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 212
ISBN: 9786056727016
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Abbas Karakuş
Abbas Karakuş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Deşifre Edilmiş Bir Yürek Kısa Özet

  Geçmişin küllerini eşelemekten ne zaman vazgeçeceksin? Vazgeç artık, nafile, o küller arasında bir kıvılcım ateş bulamayacaksın. Belki bir zamanlar, bütün resmi tarihi tutuşturacak kadar büyük birer ateştiler. Yana yana kor közlere döndüler ve en sonunda söndüler. Şimdi ise, geriye kalan külleri de rüzgarların önünde savrulup dağılıyor.  

  Işığı, boşuna batıda arama, güneş doğudadır. Sığındığın tapınaklar çoktan yerle bir edildi. Kalelerin yıkıldı. Yıkıntılar üzerinde gelecek kurulmaz. Geleceğini, geçmişinin köklerinde ara.  

  Işığın kaynağını, köklerinin beslendiği kaynakta ara, suyunu içtiğin pınara eğil ve onun tanıklığını gör, ama suya tükürme.

  "Gökyüzü Hala Mavi`de aşklara ve yalnızlıklara ayarlı yüreklerin iç sızılarını, çekilen acıların nasıl birer mücadele azmine dönüştüğünü okuyacaksınız. Firesiz bir dil, usta işi kurgular, incelikler ve kaçınılmaz olarak kırılmalar..."

  - Aydoğan Yavaşlı, Ege Telgraf 

  "Yazar öykülerini son derece açık bir dil ve samimi bir bakışla yazmış. Anlatılanlar ise yoğunlukla aşka ve sevdaya dairdir. Kişiler mürekkep kokulu mektuplara damıtır sevdasını. Anlatılan aşklar hep bir ayrılığa yazgılı kalır. Ayrılıkların da bir estetiği olduğunu bizlere yaşatmaktan da geri durmaz. Terk edip gittiğinde sevgilisi, yaşadığı kent çirkinleşir gözünde. Beyaz perdeden sokaklarımıza, evlerimize inip aramızda yaşayan kahramanlarla fısıldaşır."

  - Kamuran Akyüz, Radikal kitap

 • 2. Hamur

Deşifre Edilmiş Bir Yürek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.