sadsad x
asdasd

Dert Etme Allah Yeter

Ahir Zaman
15,00 TL
9,75 TL
%35 indirim
Dert Etme Allah Yeter Hakkında Bilgiler
Türü: Edebiyat - Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786055095130
Kapak: Ciltsiz
Kadir Akel
Kadir Akel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dert Etme Allah Yeter Kısa Özet

  O’na yürekten inanırsan eğer, dertlerini alır, mutluluğun zirvesine yerleştirir seni. Herkes sana düşman olsa da çevrende kimse kalmasa da Allah Yeter.

  Hep iki seçeneğin vardır bu dünyada. Ya sıkıntı edip üzülecek, ya da Yüce Yaratıcıya dönüp *Rabbim senden gelen başım gözüm üstüne* deyip O’na emanet edeceksin kendini.

  Ne kadar günahkar olursan ol, Yüce Yaratıcıya giden bir yol vardır bu dünyada. Ve bu yol sana defalarca gösterilmiştir. En büyük dert senindir. En çok acıyı sen çekmişsindir. Farkında mısın her şeyi dert ederek hayatı kendine ve ailene zindan ettin. Derin bir nefes al. Ve sadece Allah de. Ve sonra izle hayatında nelerin değiştiğini.

  *İnsan hangi durumda olursa olsun Mutlak Yaratıcı’ya bel bağlayıp O’na her zaman gönülden iman etmelidir. O’nun yardımını her dem, benliğinde hissedecek ve böylece dingin bir akla ve gönüle sahip olacaktır. İşte gerçek mutluluğun sırrı budur.
  Kadir Akel’i böyle bir çalışmayı yapıp insanlığın hizmetine sunmasından ötürü tebrik ve takdirlerimi sunar daha nice hayırlı çalışmalara imza atmasını dilerim.*

  - Prof. Dr. Zülfikar Durmuş

  Bu kitabın birinci bölümde, sürükleyici hikayesiyle sekiz kollu canavar olan bir gencin, nasıl bahçenin en güzel gülü olduğuna şahit olacaksın. Şahitliğin sürecinde kendini bulacaksın.

  İkinci bölümde yaşadığın sıkıntılara çözüm getiren çok özgün bir paylaşım seni bekliyor olacak. Bu kitabı okuduktan sonra Rabbimin izni ile inşallah daha mutlu olacaksın.

   

Dert Etme Allah Yeter Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.