60,00 TL
40,80 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
19,20 TL
Derinlemesine Öğrenme Hakkında Bilgiler
Türü: Eğitim Psikolojisi Kitapları
Sayfa Sayısı: 178
ISBN: 3990000032474
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Kieran Egan
Kieran Egan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Derinlemesine Öğrenme Kısa Özet

  "Eğitim alanında kurulan büyüleyici, kışkırtıcı ve tam anlamıyla ileri görüşlü bir gelecek hayali bu, cesurca spekülasyona giriyor, aynı anda hem seçkin hem de eşitlikçi, hem derin bir entellektüelliğe sahip hem  de tutku ve kimliğe bütünüyle bağlı. Eğitimin alanında en gözüpek düşünürlerden birinin en gözüpek önerisi. Educated Mind (Eğitim Zihni) kitabı en sonunda gereksinimi olan son bölüme kavuştu; öğrencilerini derinden anlamak isteyenler için esin verici bir meydan okuma."

  - Lee S. Shulman, Emekli Vakıf Başkanı

  "Derinlemesine Öğrenme eğitim kalitesini yükseltmek amacıyla anaokulundan başlayıp liseyi de kapsayacak biçimde tasarlanmış cesur ve harekete geçirici bir müfredat yeniliğini ana hatlarıyla aktarıyor. Kitabın kilit fikri, hiç kuşkusuz, ciddiyetle tartışılmayı ve uzun uzun denenmeyi hak ediyor. Sadece bu gerekçeyle bile bu anlamlı öneriyi bütün düşünceli eğitimcilerin dikkatine sunarım."

  - Philip W. Jackson, Emekli Profesör

  "Derinlemesine Öğrenme Projesi öğrencilerimizin öğrenmeyle olan ilişkisini, derinlik ve kalitesiyle şaşırtıcı, yepyeni bir ilişki haline getirdi. Derinlemesine Öğrenme`nin okulumuzdaki işleyişini gördükten sonra, bunun eksik kalmış yaşamsal bir öğe olduğunu anladım. Kieran Egan`ın dikkate değer vizyonunu işittikten sonra hayal etmiş olduğumuz her şeyi (ve çok daha fazlasını) içerdiği kanıtlandı."

  - Sheri Dunton, Anaokulu 3. sınıf öğretmeni

 • 2. Hamur

Derinlemesine Öğrenme Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.