denizcilikkkkk.jpg (186 KB)

Denizcilik Kitapları

Sıralama seçin
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Denizcilik Kitabı Önerileri

Deniz deyince aklımıza gelen ilk şey uçsuz, bucaksız mavilik oluyor. Denizin kokusu, sesi, görüntüsü tamamen insanı mutlu eden, huzur veren ve sakinleştiren unsurlardır. Deniz her ne kadar yüzme sporu ile bütünleşmiş olsa da yapılabilecek bir sürü eylem vardır.

Deniz kenarında yaptığınız bir yürüyüş sizi oldukça rahatlatacaktır. Kitabınızı ve kahvenizi alıp denize karşı oturmanız size huzur verirken, sadece izlemek bile mutlu olmanıza yetecektir. Denizcilik meslek olarak da bireyler tarafından tercih edilir. Denizcilerin kendilerini geliştirmek ve bilgilenmek için satın almak istedikleri denizcilik kitapları da sitemizde mevcuttur.

Denizcilik Kitabı listesi

Denizcilik terimi mesleğin adı değildir. Bu sadece sektöre ait bir isimdir. Denizcilik sektörü içerisinde çalıştığınız alana göre meslek isimleriniz bulunur. Fakat bireylerin bu mesleklere sahip olması için ilgili okullardan mezun olması gerekir. Öğrenci olduğunuz süre boyunca size destek olacak araçlardan birisi de denizcilik kitapları olarak bilinir.

Denizcilik sektörü zor bir iştir. Çünkü gemi ile yola çıkarsınız ve uzun süre tekrar evinize dönemezsiniz. Bu yüzden mesleğe ilk başlayanlar ilk etapta sıkıntı yaşarlar. Özellikle evli ve çocuğunuz var ise sizin için her şey çok daha zor olacaktır. Bu sektörde çalışanlar her zaman yüksek maaşlar ile çalışırlar fakat yolculuk süresi boyunca çıkan masraflar ya da yapılan harcamalar göz önünde bulundurulduğu zaman aslında standart bir yapı vardır.

Sitemiz üzerinde mesleğe dair ders kitaplarının yanı sıra bilmediklerinizi öğretecek ya da meslek hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacak kitaplar vardır. Denizcilik kitapları yardımı ile derslerinize çalışabileceksiniz.

BKM Kitap aracılığı ile kitap alışverişi yaparsanız, uygun fiyatları sayesinde aynı kitabı piyasa fiyatının altında satın alabileceksiniz. Bunun yanı sıra belli bir limitin üzerine çıktığınız zaman kargo ücretsiz gibi kampanyalardan da faydalanabiliyorsunuz.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.