sadsad x
asdasd

Deniz Taşımacılığının Temel Unsurları

Akademisyen Kitabevi
50,00 TL
42,50 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
7,50 TL
Deniz Taşımacılığının Temel Unsurları Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 511
ISBN: 9786052580158
Kapak: Ciltsiz
Alan E. Branch
Alan E. Branch
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Deniz Taşımacılığının Temel Unsurları Kısa Özet

  Bu kitabı gemi kiralama ve brokerlik, deniz taşımacılığı, ihracat ve ithalat, gemi yönetimi ve uluslararası ticaret gibi deniz taşımacılığı ile ilgili dersleri alanlara şiddetle tavsiye ederim. Kitap sade analizler ve faydacı yaklaşımı ile deniz taşıma­cılığındaki gemi operasyonları, ticari, yasal, ekonomik, teknik, yönetim, lojistik ve finansla ilgili konuları oldukça açıklayıcı bir şekilde sunmaktadır.

  -Dr Jiangang Fei, National Centre for Ports & Shipping, Australian Maritime College, Tasmania Üniversitesi, Avustralya

  Branch’ın Deniz Taşımacılığının Temel Unsurları kitabı, okuyucuya uluslara­rası denizcilik endüstrisinin birçok unsurunu en iyi şekilde sunmaktadır. Alan Branch’ın adına yaraşır bir şekilde hazırlanmış olan bu baskı, küresel deniz taşı­macılığı ile ilgilenenler için temel bir kitaptır.

  David Adkins, Lecturer in International Procurement andSupply Chain Management, Plymouth Graduate School of Management, Plymouth Üniversitesi

  Büyüleyici teknik detaylara sahip olan konularda hiçbir kayba uğramadan gele­neksel yapıyı modern yapı ile birleştirmek oldukça güçtür. Ancak dünya deniz taşımacılığı için bu bütünleşme oldukça mümkündür ve Branch’ın Deniz Taşıma­cılığının Temel Unsurları kitabı buna oldukça güzel bir örnektir. Sahip olduğu net denizcilik bilgisi ve odağı ile kitap, öğrenciler ve sahadaki çalışanlar için oldukça kapsamlı bir bilgi sunmaktadır.

  -Günter Prockl, Doç.Dr., Copenhagen Business School, Danimarka

Deniz Taşımacılığının Temel Unsurları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.