sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 144
ISBN 9786055057695
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
16,20 TL %32
bkmkitap.com
Fiyatı
11,02 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Deniz Dantel : Yıldız Balerin Kısa Özet

  Dolabındaki sihirli giysiyi giyip zamanda yolculuk yaparak kah Fransız saraylarına kah 60’lı yıllara giden Deniz Dantel, bu kitapta da başka bir giysiyle balerine dönüşüyor ve Amerikan Bale Tiyatrosu’nda seyirci önüne çıkıyor.

  Deniz Dantel’in büyük bir hayali var. Bir moda tasarımcısı olmak. Sihirli giysilerle dolu büyük bir dolap bu hayalini gerçekleştirmesini sağlayabilecek midir?

  New York’ta dünyanın en önemli sahnelerinden biri olan Amerikan Bale Tiyatrosu’nda ilk dans için seyircinin önünde olmak nasıl bir duygu olabilir? Sihirli bir tütü içindeki Deniz Dantel, bunun nasıl heyecan dolu bir şey olduğunu çok iyi biliyor. Fakat pes etme zamanı değil çünkü Brooklyn’de sihirli elbiselerle ilgili önemli bilgiler olabilir. Bu yüzden dansa devam!

  Yazar Hakkında:

  Elena Peduzzi; 1974 yılında Verona şehrinde doğan Elena Peduzzi eşi ve köpekleri, Watson ve Milly ile beraber Milano’da yaşıyor. 

  Edebiyat mezunu olan ve özellikle Klasik Edebiyat konusunda uzman olan yazar bir yayınevinin yayım bölümünde çalışmaya başlamadan önce arkeolog olarak çalıştı. Yayınevinde uzun yıllar çocuk kitapları üzerinde çalıştıktan sonra Peduzzi şimdi kendi kitaplarını yazıyor. Oyunbaz köpekleri ve Fransız Rivireası’ndaki evini çok seven yazarın favorisi ucu açık sonlu kitaplar. 

Deniz Dantel : Yıldız Balerin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.