Dede Korkut ile Değerler Eğitimi 5 Kitap

Yeditepe Yayınevi

Ufuk Tufan

300,00 TL
213,00 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
87,00 TL
Dede Korkut ile Değerler Eğitimi 5 Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 480
ISBN: 9786057800183
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Ufuk Tufan
Ufuk Tufan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dede Korkut ile Değerler Eğitimi 5 Kitap Kısa Özet

  *Türk milletini anlatan en güzel roman olma özelliğini hâlâ koruyan Dede Korkut Hikâyeleri’nin zaman ve zemin ötesi evrensel değerini günümüze, Türk çocuklarının seviyelerine taşıyan genç Türk anlatı ustası Ufuk Tufan’ın bu yeni çalışması, Türk çocuklarının atalarının ruhuyla buluşmasına ve millet olma bilinçlerinin diri tutulmasına hizmet edecektir.

  Tavsiye ederim.*

  Prof. Dr. Nurullah Çetin

  *Kitâb-ı Dedem Korkut destanları, Türk dünyasının ortak abidesi, tarihimizin aynası, Oğuzların canlı tarihi ve Türk ahlak kitabıdır. Genç ve yetenekli yazar Ufuk Tufan, kalemiyle Dedem Korkut destanlarının gelecek nesillere taşınmasına büyük katkıda bulunuyor. Okumak, duymak, dinlemek iktidarında olan tüm küçük fidanlara tavsiye ediyoruz.*

  Doç. Dr. Sönmez Abbaslı

  Merhaba!

  Macerayı sever misin? Hiç sıkılmadan kitap okumak ister misin? Bu iki soruya cevabın ‘evet’ ise serinin birbirinden  harika beş kitabıyla nefes kesen maceralara başlayabiliriz!

  Bamsı Beyrek ile Devler Ülkesi’ne yolculuğa çıkacak, Sihirli bir güç yüzüğü olan Tepegöz ile amansız bir savaşa girişecek, Banu Çiçek ile Periler Diyarı’nda maceradan maceraya atılacak, Kazan Bey’in Kayıp Hazinesi’nin peşine düşecek ve Boğaç Han’ın Meçhul Misafiri’nin sırrını çözeceksin.

  Maceraya hazırsan hemen sayfaları aralamalısın!

  Meb müfredatının *Temel Beceri ve Yeterlilikler* kapsamında yer alan, *Öz Farkındalık* ve *Temel Hayat Becerileri*, *Karar Verme ve Eleştirel Düşünme*, *Sorunlarla Başa Çıkma, Kendini İdare ve Kontrol Etme* ve *Yenilikçilik* maddelerine; *Öğretim Programlarında Temel Konular* maddesindeki *Değerler Eğitimi* prensiplerine uygundur.

 • 2. Hamur

Dede Korkut ile Değerler Eğitimi 5 Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.