sadsad x
asdasd

Death Note - Ölüm Defteri 4

Akıl Çelen Kitaplar
21,00 TL
13,86 TL
%34 indirim
Death Note - Ölüm Defteri 4 Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786055381059
Kapak: Ciltsiz
Tsugumi Ooba
Tsugumi Ooba
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Death Note - Ölüm Defteri 4 Kısa Özet

    Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

    Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk'un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: Death Note (Ölüm Defteri). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

    İkinci Kira'nın ortaya çıkışıyla birlikte, bir şeyler yapabilmek için çırpınan operasyon merkezi L'in önerisi üzerine Light'ı da operasyona dahil etmeye karar verir. Light'ın Kira olabileceği yönündeki şüpheleri hâlâ tamamen ortadan kalkmamış olan L ile Light arasında operasyon merkezinde strateji mücadelesi tüm hızıyla devam eder. Bu arada Light sahte Kira'nın gönderdiği mesajdaki şifreyi fark eder. Bunun üzerine ikinci Kira'ya ulaşmak için yollar aramaya başlar.

Death Note - Ölüm Defteri 4 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.