Death Note - Ölüm Defteri 1

Akıl Çelen Kitaplar

Tsugumi Ooba

110,00 TL
66,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
44,00 TL
Death Note - Ölüm Defteri 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 194
ISBN: 9786055381028
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 19136 adet satılmıştır.
Tsugumi Ooba
Tsugumi Ooba
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Death Note - Ölüm Defteri 1 Kısa Özet

  Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

  Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk`un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter:Death Note (Ölüm Defteri).

  Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

  Light Yagami bu deftere ismini yazdığı ve yüzünü bildiği herkesin öleceğini keşfeder. Önceleri defteri kuşkuyla kullanmaya başlayan Light, ismini yazdığı insanların hayatlarının kendisinin belirlediği ölüm şekliyle son bulduğunu görür.

  Her geçen gün defterin yeni yeni özelliklerini öğrendikçe hayalindeki dünyayı yaratabilmek için defteri kullanmaya başlayarak adalet mekanizmasının yeterince cezalandıramadığı azılı suçluları öldürmeye karar verir. Suçlular gizemli bir şekilde ve peş peşe ölmeye başlayınca durum polisin dikkatini çeker ve dünyadaki birçok gizemli olayı çözmekle görevlendirilmiş olan "L" adlı dedektif, konuyu araştırmak üzere polisin yardımına koşar.

 • 2. Hamur

Death Note - Ölüm Defteri 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.