DANIŞMA BECERİLERİ ÜZERİNE ALIŞTIRMALAR

Kaknüs Yayınları

Gerard Egan

140,00 TL
99,40 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
40,60 TL
DANIŞMA BECERİLERİ ÜZERİNE ALIŞTIRMALAR Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9789752564336
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2014
Gerard Egan
Gerard Egan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • DANIŞMA BECERİLERİ ÜZERİNE ALIŞTIRMALAR Kısa Özet

    Psikolojik danışmanlık ve klinik psikoloji alanında temel kaynak kitap kabul edilen Psikolojik Danışma Becerileri’ni tamamlayıcı nitelikteki bu alıştırma kitabı, psikolojik danışma alanında uzmanlaşmak isteyenlere, kişisel gelişim egzersizlerinin yanı sıra, iletişim becerilerini geliştirme fırsatı da sunuyor. Psikolojik danışma alanında duayen kabul edilen terapist-yazar Gerald Egan’ın üç aşamalı modelini, gerçek yaşamda insanlarla yüz yüze etkileşime geçmeden önce tecrübe etmek için bu alıştırmalardan istifade edebilirsiniz.

    Bu kitabın en güzel yanı, gerçek yaşamdan alınma vaka incelemelerinden kesitler sunması. Bu vaka incelemeleri ile *pratik yaparak* danışmanlık becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

    Kendinizi yakından tanımaya hazır mısınız? Kusurlarınızı, başarısızlıklarınızı ve gelecekteki danışmanlık kariyerinizin önündeki engelleri mercek altına alacaksınız. Bu alıştırma kitabı üzerinde çalışırken kendim hakkında önemli gerçeklerin farkına vardım. Bu farkındalığın gelecekte daha iyi bir danışman olmamda yardımcı olacağına inanıyorum…

  • 2. Hamur

DANIŞMA BECERİLERİ ÜZERİNE ALIŞTIRMALAR Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.