sadsad x
asdasd
23,52 TL
14,58 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
8,94 TL
Dağ Çiçeği Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 105
ISBN: 9786057809858
Kapak: Ciltsiz
Selma Yılmaz
Selma Yılmaz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dağ Çiçeği Kısa Özet

  Bir insan yaşarsa hayalleri ve umutları için yaşar. Her insanın küçükken yüreğinde gizlediği hayalleri saklı değil midir?

  Hayallerinizin içinde birisinin günün birinde çıkıp karşınıza dikildiğini ve hayatınızı tamamen değiştirecek bir kararı sizin adınıza verdiğini düşünün. O anda hayatınızın bir film şeridi gibi gözünüzün önünden geçtiğini. O anda Menekşe için de tam böyle olmuştu. İnce yapılı, narin dağ çiçeği Menekşe. Babası bir karabasan gibi karşısına dikilip sadece tek bir kelime söyledi: ’Evleneceksin’

  Menekşe o anda kendini öldürmek istedi belki, belki de babasını. Boğazında kocaman bir yumru ne aşağı iniyor ne yukarı çıkıyordu. Sadece kulaklarında uğuldayan tek kelime. Hayatını değiştirecek tek kelime.

  Bu kitap hayalleri uğruna bir kızın nelerden vazgeçtiğini, neleri göze aldığını bize hatırlatan, içimizdeki cesaret ışığını bulmamıza vesile olacak bir kitap. Düşünün. Birisi sizin karşınıza çıkıp hayallerinizden vazgeçmenizi söylese ne yapardınız? Hayalleriniz için ne kadar cesaret gösterip ne kadar ileri gidebilirdiniz?

Dağ Çiçeği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.