sadsad x
asdasd
Marissa Meyer Alışveriş Listeme Ekle
- en iyisi - , serinin en iyi kitabı. özellikle thorne ve cress sahnelerini yüzümde kocaman bir sırıtışla okudum.
5/ 5
- - , kesinlikle okuyun
5/ 5
- BAYILDIM - , Bayılarak okudum.Serinin üçüncü kitabı olmasına rağmen hiç sıkıcı değildi hatta baya bya sürükleyiciydi.Bayıldım!
5/ 5
- Kesinlikle Harika - , Bu kadar akıcı bir kitap olamaz hem karaktere hem de olaylara aşık oldum, iki günde bitti.
5/ 5
- cresss.... - , Cress karakterine bayıldım... Thorne ile konuşmalarını ağzım açık okudum... Tazsiye ederim...
4/ 5
64.1666666666667
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 560
ISBN 9786051426556
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
35,00 TL %57
bkmkitap.com
Fiyatı
14,90 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Cress Kısa Özet

    Daha ufacık bir kız çocuğuyken, cadı onu ne kapısı ne de merdiveni olan bir uzay uydusuna hapsetti. Gelecekte bile, kuleye hapsedilen genç kızlar var...

    Cress, Cinder’ı Kraliçe Levana’nın hain planlarından haberdar etmek için her şeyi göze almıştı. Ancak ufak bir sorunu vardı. Çocukluğundan beri, hapsedildiği bir uyduda yaşıyordu ve ona eşlik eden tek şey internet bağlantılı ekranlardı. Elinde yalnızca bu ekranlar olunca, Cress’in de efsanevi bir hackera dönüşmesi kaçınılmazdı.

    Bütün Dünya; Cinder, Kaptan Thorne, Scarlet ve Wolf’un peşindeydi. Onlar ise Levana’nın planlarını altüst etmek için Cress’i esir tutulduğu uydudan kurtarmaya ant içmişti. Ancak bir şeyler ters gitti ve ekip üyeleri uzayın ortasında birbirlerini kaybetti. Kraliçe Levana ise hiçbir şeyin İmparator Kai ile düğününü engellemesine izin vermemeye, dolayısıyla Cinder’ın peşini bırakmamaya kararlıydı.

    Cress, Scarlet ve Cinder, Dünya’yı kurtarmaya gönüllü olmamıştı. Yine de Dünya’nın tek umudu Cress, Scarlet ve Cinder’dı.

Cress Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.