20,00 TL
10,00 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
10,00 TL
ÇÖREK İKİLEMİ Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 56
ISBN: 9786053484899
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 8 adet satılmıştır.
Margaret Mcallister
Margaret Mcallister
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • ÇÖREK İKİLEMİ Kısa Özet

  Danny, futbol izlemeyi ve oynamayı çok sevmektedir. Dünyada seyretmekten en çok hoşlandığı takım ise Lowgate United`dır, özellikle de takımın yıldız oyuncusu Keith Connolly oynuyorsa. Fakat Keith, yemesinin yasak olduğu tek şeye, çöreklere kafayı takınca, artık maçlara konsantre olamamaya başlar. Acaba Keith`in kariyeri mahvolacak mıdır? Danny yıldız oyuncusuna nasıl yardım edecektir?

  Çocuk ve eğitim üzerine yapılan araştırmalar, ilk okuduğumuz kitapların okuma ya da okumama alışkanlığının temelini oluşturduğunu ortaya çıkarmıştır. Kolay anlaşılan, okumayı keyifli bir oyun haline getiren, soyut düşünmeye ve hayal gücüne katkıda bulunan kitaplar okuma alışkanlığının temelini sağlamlaştırırken; çocukların yaşlarına uygun olmayan bir anlatıma sahip, hayal güçlerini geliştirmelerine katkı sağlamayan kitaplara yönlendirilmesi de okumama alışkanlığına yol açmaktadır.

  Bu araştırmanın sonuçlarından yola çıkarak, okuma eylemini hem kalıcı hem de eğlenceli bir alışkanlık haline getirmeyi amaçlayan bu seri, 150 kitap ve 4 ayrı okuma seviyesinden oluşmaktadır.

  Pedagog Ayşen Oy tarafından çocuk ve ruh sağlığı gelişimi açısından uygun bulunmuştur.

 • 2. Hamur

ÇÖREK İKİLEMİ Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.