sadsad x
asdasd
28,00 TL
18,20 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
9,80 TL
Companero Rosita Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786055830571
Kapak: Ciltsiz
Neşe Kutlutaş
Neşe Kutlutaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Companero Rosita Kısa Özet

    Hapiste karanlık hücrede tek başına dururken, öyle günler yıllar geçmişken, kimseden bir haber alamadan, kimseyle konuşamadan, dünya hani çok uzakta kalmışken birden bir ışık belirir, bir ses, bir umut… *Sen tasalanma…* diyen bir ses… İşte o umut ışığının öyküsü bu kitap.

    Işığın peşine düşmüş pervane misali, yanmaya razı, dönmemeye yeminli, çıktığı yolun taşlarını kendi elleriyle, cesaret ve sabırla döşeyen Rosa’nın hikâyesi. Yoksul çocuklara güzel günler gösterebilme umuduyla gerillalara katıldığı Peru’nun dağlarından Türkiye’ye uzanan bir yol hikâyesi… Bir solukta okuyacağınız, inancın sevgiyle, işkencenin metanetle, anneliğin merhametle örüldüğü bir yol… *Compañero Rosita*nın kendini keşfederek bir tırtıl misali kelebeğe dönüşüp farklı bir dünyaya kanatlanışının öyküsü…

    *Companero Rosita*, dingin ve duru bir anlatımla demlenmiş bir belgesel roman. Heyecanını kaybetmeden sabrı telkin eden, acılara kafa tutarken gözyaşlarını hapsetmeyen inançlı ve inatçı Rosa’nın herkese anlatacak bir şeyi var.

Companero Rosita Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.