sadsad x
asdasd

Çok Özel Dostlar Kulübü

Kanguru Yayınları

Gülhan Davarcı

28,00 TL
19,04 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
8,96 TL
Çok Özel Dostlar Kulübü Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786051753072
Kapak: Ciltsiz
Gülhan Davarcı
Gülhan Davarcı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çok Özel Dostlar Kulübü Kısa Özet

  *Umudumuzu kaybedip artık hiçbir çıkış yolu bulamadığımızda, dolunay büyüklüğünde bir karanlık belirdi ve zamanla bütün gökyüzünü kapladı.
  GECE devleti kurulmuştu. Gün ışığı, sanki binlerce yıl öncesine ait bir masal öğesiydi artık. Ta ki O benim kapımı çalana kadar!*

  *Çok Özel Dostlar Kulübü* bir ilk kitap olmasına karşın, oldukça olgun bir seslenişe sahip. Kitapta yer alan tüm öykülerin politik bir duruşu ve bakış açısı var. Her öykü; bir dönem ve o dönemin değişim, dönüşüm dinamiğine aklını, bedenini, duygusunu ve elbette yüreğini koymuş, bazen de öncülük etmiş karakterlerin inişli çıkışlı dünyalarında gerçekleşiyor.

  Jane Austen’dan Anne Karenina’ya, Basralı Rabia’dan Anahid’e uzanan bir kurmaca dünyasında gerçekleşen serüvenlerin içinde geziniyor okur. Her durumda inancın ve itirazın dilini elden bırakmayan bu karakterler, alttan alta çoklu bakışın önemini duyumsatıyor.

  Yazar Gülhan Davarcı, önkabul ve önyargıları sadece eleştirmiyor, yerle bir ediyor… Hesaplaşmaların, arayışların, terk edişlerin ama diğer yandan umutsuzluğa ve kendilerine dayatılan hayata itiraz edenlerin kitabı
  *Çok Özel Dostlar Kulübü.*

  İyi okurların mutlaka başucunda bulunması gereken bir toplam…

  Aydın Şimşek

Çok Özel Dostlar Kulübü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.