sadsad x
asdasd

Çocuklar İçin Süper Gıdalar

Hayykitap

Ayhan Ercan

32,00 TL
20,80 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
11,20 TL
Çocuklar İçin Süper Gıdalar Hakkında Bilgiler
Türü: Beslenme ve Diyet Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786052214145
Kapak: Ciltsiz
Ayhan Ercan
Ayhan Ercan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Çocuklar İçin Süper Gıdalar Kısa Özet

    Bebeğiniz, çocuğunuz her bakımdan hassas, narin, korunmasız ve size muhtaç. Anne babalar olarak siz onlardan daha şanslıydınız çünkü çocukluğunuz çok daha az kimyasalla iç içe geçti. Oysa onlar tam bir kimyasal bombardımanı altında yaşıyorlar. Geleceklerini tümüyle belirleyecek olansa, şu anda onlara verdikleriniz. Onları yalancı gıdalardan, adı kısaltılarak içeriği sizden gizlenen binlerce kimyasal katkı maddesinden, sahte damak tatlarından korumak sadece sizin elinizde.

    İşte bu kitapta, emzirmeden pişik kremine, pek çok bebeklik ve çocukluk dönemi hastalıkları ve sorunlarında kullanacağınız destek reçetelerine, onlar için doğal süper gıdalarla hazırlanmış süper tariflere, hatta kendi kendinize hazırlayabileceğiniz hijyenik ıslak mendile, antialerjik sabuna kadar onlarca tarifi, reçeteyi bulacaksınız.

    Kitapta yer alan tarif ve reçeteler dünyada en çok bilinen ve Türkiye’de de bulunabilen süper gıdalarla hazırlanmıştır. Güvenilirliği yüzlerce yıldır bizzat halk tarafından teyit edilmiş, üstelik yenileri eklenmiş bu tarifler çocuğunuzu büyütürken en doğal ve güçlü yardımcınız olacaktır.

Çocuklar İçin Süper Gıdalar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.