sadsad x
asdasd
16,00
12,96
%19 indirim
Çocuk Psikolojisi Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Psikolojisi Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786053650577
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kairen Cullen
Kairen Cullen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Çocuk Psikolojisi Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Çocuk Psikolojisi Kısa Özet

    Kendinize *Bu kitap çocuğumun psikolojisini anlamam konusunda bana fayda sağlayacak mı?* diye sorarak merak içinde olabilirsiniz.

    Cevap kesinlikle hayır. Psikolojik açıdan muazzam zamanlarda yaşıyoruz. Televizyonu, interneti, radyoyu veya dergi veya gazeteleri açın, size garanti ederim ki gözünüze hemen psikolojik içerikli bir şeyler çarpacaktır. Bazı insanlar amatör düzeyde psikoloji bilgisi kullanmaktadır fakat bu durum, yıllardır süregelen çalışmalar ve denetlenen profesyonel uygulamalarla birlikte objektif, tarafsız ve bilimsel bir ihtimamla çalışan bir psikologun çalışmalarından tamamen farklıdır. Aslında psikolojik teorilerin, kendi hayatlarımızın psikologları olduğumuz fikrini, bundan daha sonra bahsedeceğim, kullanan birçok alanı vardır.

    İlerleyen sayfalarda sunulan önerileri daha iyi kavrayabilmenizi sağlayacak birçok aktivite ve egzersiz bulunmaktadır. Bunlardan bazıları, kendi çocuklarınızda da deneyebileceğiniz kadar eğlenceli ve güvenli olabilir. Çocuklarla ilgili çalışma ve araştırma yapmanın en önemli zorluklarından biri çocuklara bir şekilde zarar verebilecek herhangi bir şey yapmanın kesinlikle kabul edilemez olduğudur ve bu nedenle tedbiri elden hiç bırakmamak gerekir. Bundan ötürü aktivitelerin çoğu hayalde canlandırılan bir çocukla yapılmalıdır. Bu kitabı zihninizdeki hayali çocukla okumaya başlamalısınız ve belki de en kolay yaratacağınız çocuk kendi çocukluk haliniz olacaktır!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.