sadsad x
asdasd

Çocuk Eğitiminde Uygulamalı Çözüm Önerileri

Çelik Yayınevi

Neslihan Baki

27,00 TL
17,28 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
9,72 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Çocuk Eğitiminde Uygulamalı Çözüm Önerileri Hakkında Bilgiler
Türü: Zeka Gelişimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 152
ISBN: 9786257746519
Kapak: Ciltsiz
Neslihan Baki
Neslihan Baki
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çocuk Eğitiminde Uygulamalı Çözüm Önerileri Kısa Özet

  Bu kitap, bizzat hayatın içinden benim/bizim gibi diyebileceğiniz çeşitli örnek olayları ve çeşitli çözüm yollarını bulabileceğiniz ve yazarının samimiyetini hissedebileceğiniz bir başucu kitabı niteliğinde.

  Rukiye Özbay Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

  Kitap, sadece teorik ve uygulamalı pedagojik bilgiler vermekle yetinmeyerek ebeveynlere psikolojik destekler de sunmaktadır. Zorlu geçecek birkaç yıl için bu kitap bir başucu eseri olarak nitelendirilebilir.

  Doç. Dr. Ahmet Gökçen, Öğretim Üyesi, Sosyolog

  Kişilik oluşumunun altın çağı olan 0-6 yaş diliminde ebeveynlerin çocuklarıyla kuracağı ilişkinin sağlıklı olması çocukların ruh sağlığını da olumlu yönde etkileyecektir. Bu eseri sadece ebeveynlerin değil, çocuklarla iletişim halinde olan herkesin okuması faydasına olacaktır.

  Şener Yazcı, Uzman Psikolog

  İmdat BUK kitabındaki diş sağlığı ile ilgili bölümde, diş bakımı alışkanlığını çocuklara kazandırmak için bebeklikten itibaren aşama aşama verilen tavsiyeler, bu konuda uzun vadede olsa da kalıcı sonuçlar sunmaktadır.

  Ali Özyanık, Diş Hekimi

  Çocuk davranışlarını kulaktan dolma yorumlarla çözümlemek aslında en büyük hata ve maalesef çaresizlikten ilk çocukta bunu uyguluyoruz... Bu kitap, boşluğa düşmüş birçok anne ve babanın ışığı olacak.

  Onur Uslu, Bahanelere sığınmadan oğlu Toprak ile büyüyen baba çocuk olan her ortamda yaşanılan ya da yaşanması olası olan problemlere karşı çeşitli çözüm önerileri ile yalnızca ailelerin değil, aynı zamanda aile ile iş birliğini önemseyen eğitmenler için de tam bir davranış değerlendirme sözlüğü niteliğinde İmdat BUK.

  Nesrin Tan, Montessori Eğitim Koordinatörü

  Bir eğitimci olarak; özgüveni yüksek ve ahlakî değerlere sahip olan nesiller yetiştirmenin temelinin iyi aile ortamlarına dayandığını meslek hayatım boyunca karşılaştığım olaylarla tecrübe ettim. Bilinçli ve sağlıklı bir toplum için bu kitap tam bir rehber niteliğindedir.

  Hilal Ayyıldız, Sınıf Öğretmeni

  İmdat Buk okurları öyle şanslı ki! Kitapta her türlü kriz yönetimi düşünülmüş. Diş fırçalama eğitiminden market içi krizlere, tüm ebeveynlerin yaşadığı ortak sorunlara açık ve akıcı bir şekilde çözüm yolları sunulmuş...

  Burcu Kolik, Türkiye Satranç Federasyonu 1. Kademe Antrenörü & Drama Eğitmeni

  Ebeveynlerin sorunları çözme hissiyatı ile bu gelişim atakları ve sinyalleri kaçırmaması adına İmdat Buk çok iyi bir yönlendirici. 

  Nur Babaoğlu, Rehber Öğretmeni

  Çocuğa empatiye teşvik eden bu özel eser, yolu çocukla kesişen herkese iç ferahlatıcı bir rehber olacaktır. 

  Elif İnce Okur, Sınıf Öğretmeni

  Bu kitap, adeta var gücünüzle ittiğiniz halde açamadığınız kapıları belki de sadece çekerek, kolayca açabileceğinizi gösteriyor diyebilirim.

  Hatice Özdemir Dönmez, Avukat

Çocuk Eğitiminde Uygulamalı Çözüm Önerileri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.