sadsad x
asdasd
16,00 TL
11,84 TL
%26 indirim
Kazancınız
:
4,16 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Clanbol 1. Cilt Hakkında Bilgiler
Türü: Anı- Mektup - Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 245
ISBN: 9786055618384
Kapak: Ciltsiz
Doğan Sofracıoğlu
Doğan Sofracıoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Clanbol 1. Cilt Kısa Özet

  Bu kitabın yazarı tarihçi değildir. Jeoloji, antropoloji, fizik, jeofizik veya astronomi uzmanı da değildir. Çok iyi bildiği bir şeyi yazmıştır. Bugün ve yedi bin yıl önce de aynı olan Sevgiyi, Aşkı yazmıştır. Gani Babaan Cilanbolua, Kızılcaan Ballıcaa; yeraltı su yollarında cirit atan calutları yazmıştır. Katlanguçları anlatmıştır. Amazonları, bir Amazon kraliçesi olan Amesias, Clanbol ve Şirine Ferhat anlatmıştır. Atlantis vb. deniz dibi ve yer altı medeniyetlerinin asla mevcut olmadığını, bunun yerine dünyamızda boyut değiştirenler ve boyutlar arasında gidip gelebilme yeteneğine sahip olanlar bulunduğunu, bilinen ilimler ışığında açıklanamayan bazı gelişmelerin; farklı boyutlardan taşınabilen; bilgi, belge, yetenek ve birikimler sonucu ortaya çıktığını, bunun için de Tibet rahiplerine değil ama ANADOLU EVLİYALARINA; onların düşünce ve felsefelerine bakmak, onları doğru anlamaya çalışmak gerektiğini açıklamıştır.

  Amazon kızları hakkında yanlış bilinen gerçekleri açıklamış, omuzlarına astıkları OK ve YAY çantalarının baskısı nedeniyle; sağ göğüslerinin ezildiğini, küçük kaldığını gözlemlemiş, bu genetik değişikliğin binlerce yıl sonra bugün de o çevrede görülebildiğine dikkat çekmiştir.

  Bu kitapla, Amazonlar ve Boyut Değiştirenler hakkında, yedi bin yıllık bir sır açıklanmıştır.

  Bu kitabın yazarı, Boraboya, Ballıcaa, Cilanbolua, Amasya ve Tokata yaşayabileceğiniz, sükuneti ve aşk terapisini anlatmıştır.

Clanbol 1. Cilt Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.