Marissa Meyer Alışveriş Listeme Ekle
- - , Ben gerçekten bayıldım. Herkese tavsiye ederim.Elinizden bırakamayacağınız bir kitap
5/ 5
- - , Kitap beklediğimden çok güzeldi. Ve bence en iyi şekilde kurgulanmış. Devamını çok merak ediyorum.
5/ 5
- - , Gerçekten de masalların mükemmel bir şekilde kurgulanmış hali. Kitap çok sürükleyici ve okuyanı bambaşka bir dünyaya götürüyor.
4/ 5
- - , Kitap beklediğimden daha güzeldi. İster istemez devam kitabında olayların nasıl gelişeceğini düşünüyorsunuz her yaşta insan okuyabilir bence ????
4/ 5
- Kitap çok güzeldi - , Beğenerek okudum .Kitap seri şeklinde ve tamamını okudum .Distopya sevenler için mükemmel kurgulanmış bir kitap .Yazarın üslübü akıcı tüm seride sıkılmadan olaya kapılıp gidiyorsunuz :) Tavsiye ederim keyifli okumalar..
4/ 5
54.4
ISBN 9786051425528
Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA!
30,56 TL %36
bkmkitap.com
Fiyatı
19,56 TL
Fiyat Alarmı
 • Gelecekte bile, hikaye *bir varmış bir yokmuş* dİye başlıyor…

  İnsanlarla androidlerin yan yana dolaştığı Yeni Pekin’e hoş geldiniz.

  Her ne kadar birlikte yaşamayı başarsalar da türlerin dostluğu sanıldığı kadar kolay değil.

  Ölümcül bir veba insan nüfusunu tehdit ediyor. Ay İnsanları, Dünya’yı uzaydan izleyerek doğru zamanı kolluyor. Kimse Dünya’nın kaderinin tek bir kıza bağlı olduğunun farkında bile değil…

  Becerikli bir mekanik ustası olan Cinder, herkesten saklasa da aslında bir sayborg. Üvey annesinin hakaretleri yetmezmiş gibi şimdi bir de üvey kardeşinin hastalanmasından sorumlu tutuluyor. Yakışıklı Prens Kai’in hayatına girmesiyle birlikte, Cinder birden kendini gezegenler arası bir anlaşmazlığın ortasında buluveriyor. Sorumluluk ve özgürlük, sadakat ve ihanet arasında kalan Cinder, Dünya’nın geleceğini koruma altına almak için önce kendi geçmişinin sırlarını açığa çıkarmak zorunda...

  Yeniden kurgulanmış bu masalda Külkedisi ile tekrar tanışmaya ne dersiniz?

  Marissa Meyer, Washington’ın Tacoma kasabasında doğup büyüdü. Henüz küçük bir çocukken kitaplara aşık olan Marissa, ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor. Peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen Marissa, gençlik günlerinden beri bu masalları yeniden kurguluyor ve bu tutkusundan da vazgeçecek gibi görünmüyor.

Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.