80,00 TL
56,80 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
23,20 TL
Cin Bölmesi Hakkında Bilgiler
Türü: İslami ve Tasavvuf Kitaplar
Sayfa Sayısı: 100
ISBN: 9789755747293
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2014
satis-icon
Satış Rakamları 13 adet satılmıştır.
Necmettin Şahinler
Necmettin Şahinler
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Cin Bölmesi Kısa Özet

    Dünya ölçeğinde "Tevhid"e zarar veren, "Tevhid"i şirke dönüştüren her türlü görünmez/örtülü odakları cin kavramı içerisinde değerlendirmek mümkündür. Başka bir deyişle ifade etmeye çalışırsak "Tevhid`i bölen ister şeytani isterse insani olsun her türlü gizli plan/eylem örtülü cinciliğin bir ürünüdür."

    Kur`an örtülü/görünmez/sinsi bu varlıkların şerlerinden korunmanın, ancak Allah`a sığınmakla mümkün olacağını çok açık bir şekilde söylemektedir. Bu çerçeveden bakıldığında insanlar üzerinde Rabb`lik, Melik`lik ve İlah`lık taslayanlar Tevhid`in egemenliğini bölmekte ve insanları Allah yerine kendilerine kul/köle haline getirmeye çalışmaktadırlar. Bu nedenle yapılan bu eyleme "Cin Çarpması" yerine "Cin Bölmesi" adını vermek daha isabetlidir.

    Her gün bizler sürekli bir "Cin Bölmesi" tehlikesiyle karşı karşıyayız. O kadar çok bölündük ki, ipi kopan dağılmış tesbih taneleri gibi olduk. Gönlümüz zihnimiz parça parça oldu. Ülkelerimiz/ sınırlarımız bölündü; mezheplerimiz/meşreplerimiz/dillerimiz/dinlerimiz bölündü; mescidlerimiz, okullarımız, iş yerlerimiz hatta evlerimiz bölündü. Üstelik olanca hızıyla sürüyor bu bölünme. Ne kadar küçük parçalara ayrılırsak o kadar güzel lokma oluyoruz çağdaş cinler sofrasında.

  • 2. Hamur

Cin Bölmesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.