sadsad x
asdasd
37,50 TL
27,00 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
10,50 TL
Cin Aynası Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 292
ISBN: 9789750520358
Kapak: Ciltsiz
Ercan Kesal
Ercan Kesal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Cin Aynası Kısa Özet

  *‘Kimsenin birbirine acımadığı, herkesin kolayca birbirinden nefret ettiği, birinin ötekine yardım etmeyi aklından dahi geçirmediği soğuk ve umutsuz bir dünya’da yaşıyoruz. Yalnızlıktan korktuğumuz ama sürekli yalnız kalmaya çalıştığımız, yalnızlığımızın yetmediği ve bitmediği bir çağdayız.

  (...)

  Galeano’dan ilham alırsam; birlikte kurtulmak için ve yeniden buluşabilmeyi ümit ettiğim için yazıyorum. Kederlerimi, iç sıkıntılarımı ve başkalarında da fark ettiğim acıları anlatmak için yazıyorum. Kendime acı vereni açıklamak, içimde büyüyen sevinci ve coşkuyu da hemen paylaşmak için yazıyorum.

  (...)

  Sokaktan duyduğum cümleleri ‘cesaret ve kehanetle bezeyip yeniden asıl sahiplerine gönderdiğimde’ onlardan gelecek işaretin merakıyla
  yazıyorum.*

  Ercan Kesal *kendi kendimizle derdimizin* sır kâtipliğini yapıyor. Peri Gazozu kitabının izinde, insan halleri üzerine sohbet ediyor okuruyla. Ahlakın *utanmayı bilmek* demek olduğunu bilerek, *çocuk aklının* safiyetini severek, rüyalarını kalbine sorarak... Ölüm, zulüm, acı, kötülük üzerine... Direnmek, insan onuru, devrimci inat üzerine... *Adamı adam eden analar* üzerine... İyilik, güzellik, çocuklar, insanlık ve sinema üzerine yazılar. Kederli ve yine de ümitli.

Cin Aynası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.