sadsad x
asdasd

Chronos Dosyaları 2: Zamanın Kıyısında

Hep Kitap

Rysa Walker

28,00 TL
16,80 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
11,20 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Chronos Dosyaları 2: Zamanın Kıyısında Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 432
ISBN: 9786051921471
Kapak: Ciltsiz
Rysa Walker
Rysa Walker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Chronos Dosyaları 2: Zamanın Kıyısında Kısa Özet

  Işık saçan madalyonlar, tarihte geri giderek yapılan değişiklikler,dünyayı yok etmeye hazırlanan tarikatlar, çıkılması gereken za-man yolculukları... hep kitap olağanüstü bir diziyi okurlarıyla bu-luşturmaya hazırlanıyor: *Chronos Dosyaları!* Rysa Walker’ınyazdığı dizinin ikinci kitabı ise Zamanın Kıyısında!

  Kate dünyanın yarısını yok etmeyi planlayan büyükbabası Saul veadamlarını durdurmak için tarihte geri gidip onlardan önce ma-dalyonların hepsini toplamak zorunda. Bir yanlış yaparsa bir sü-rü insanın ölümüne yol açacak. Belki de kendi varlığı yeryüzündensilinecek.

  Onunla bu yolculuğa çıkabilen tek insan Kiernan, çünkü madal-yonu kullanabilen tek Chronos üyesi o. Üstelik yakışıklı mı ya-kışıklı ve Kate’e her şeyden çok değer veriyor. Ya Trey ne olacak?Kate’in önceki zaman kaymasından sonra tekrar kazanmaya ça-lıştığı sevgilisi... Milyonlarca insanın hayatını kurtarmaya çalı-şırken Kate kendi yolunu da belirleyebilecek mi? BüyükbabasıSaul’ün yaptıkları kafasını karıştırırken iyi ve kötü arasında ayrımyapabilecek mi? Geçmişte tanık olduğu kötülükleri silmesi yasak,yoksa kendi zaman çizelgesinde hiç istemediği değişiklikler olur.

  Peki tarihe müdahale etmeden gelecek değiştirilebilir mi? Kim bilir...

Chronos Dosyaları 2: Zamanın Kıyısında Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.