sadsad x
asdasd

Çevrimiçi Kız Kutulu Özel Set 3 Kitap

Pegasus Yayınları

Zoe Sugg

149,94 TL
82,47 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
67,47 TL
Çevrimiçi Kız Kutulu Özel Set 3 Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 1056
ISBN: 9786052991916
Kapak: Ciltsiz
Zoe Sugg
Zoe Sugg
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çevrimiçi Kız Kutulu Özel Set 3 Kitap Kısa Özet

  Çevrimiçi Kız

  Twitter’da 3,5 milyon, Instagram’da 4,5 milyon ve Youtube’da 8 milyon takipçiye sahip internet fenomeni ve Zoella blogunun yaratıcısı Zoe Sugg’ın ilk romanı.

  Hakları 35 ülkeye satıldı ve sadece İngiltere’de 400.000’in üzerinde satışa ulaşarak 2014’ün en hızlı satan kitabı oldu.

  Yayımlandığı ilk hafta satış rekoru kırarak E. L. James, J. K. Rowling, Stephenie Meyer ve Dan Brown gibi yazarları geride bıraktı.

  Penny’nin bir sırrı var.

  Penny, Çevrimiçi Kız rumuzuyla arkadaşlık, erkekler, çılgın ailesi ve hayatını ele geçirmeye başlayan panik ataklarla ilgili hislerini blogunda paylaşmaktadır. İşler iyice sarpa sarınca, ailesi hava değişiminin Penny’ye iyi geleceğini düşünerek onu hemen New York’a götürür. Burada, muhteşem yakışıklı gitarist Noah’ya ilk görüşte âşık olan Penny, aralarında geçen her şeyi blogunda anlatmaya başlar. 

  Ancak Noah’nın da bir sırrı vardır; Penny’nin herkesten gizlediği blogger kimliğini ve en yakın arkadaşıyla ilişkisini tehdit edecek kadar büyük bir sır…

  *Her zaman bir kitap yazmayı hayal etmiştim. Bu hayalimin gerçekleştiğine inanamıyorum. Çevrimiçi Kız benim ilk romanım ve onu okuyacağınız için çok heyecanlıyım.*

  Zoe

  Çevrimiçi Kız: Turnede

  Penny yola çıkmaya hazır!

  Noah, Penny’yi Avrupa turnesine davet etmiştir ve Penny rock tanrısı erkek arkadaşıyla vakit geçirmek için sabırsızlanmaktadır.

  Noah’nın sıkışık programı, Penny’yi pek hoş karşılamayan grup arkadaşları ve kıskanç hayranlardan aldığı tehdit mesajlarının arasında Penny turne hayatına uygun olup olmadığını sorgulamaya başlar. Ailesini, en yakın arkadaşını… ve Çevrimiçi Kız blogunu da çok özler. 

  Penny kendi yaşamı ile yolda sürdürdüğü aşk hayatı arasında denge kurmayı başarabilecek mi, yoksa mükemmel bir yaz tatilinin peşinden koşarken tüm güzellikleri kaçıracak mı?

  Çevrimiçi Kız: Solo
   
   Çevrimiçi Kız sıradan hayatına geri dönüyor...

  Penny yeni okul yılına başlarken dünyayla tek başına yüzleşmeye hazırdır. Noah turneyi yarıda bırakmış, Penny dahil kimseye haber vermeden ortadan kaybolmuştur. Bu yüzden Penny yeni arkadaşlar edinme ve sanat okulunu da gezme umuduyla Megan’ın Londra davetini kabul eder.

  Genç kız, başkalarına destek olarak kendi sorunlarından kurtulabileceğini düşünür. Arkadaşlığına her zamankinden daha çok ihtiyaç duyan Elliot’a ve sahne korkusuyla boğuşan Posey’ye yardım etmelidir. Peki, İskoç delikanlı Callum, Penny’yi asıl derdinden kurtarabilecek mi? Noah’nın gölgesi peşini bırakmazken Penny yoluna devam edebilecek mi?

  Zoe Sugg, namıdiğer Zoella küçüklüğünden beri hikayeler yazmaktadır. Güzellik, moda ve yaşam hakkındaki blog ile videolarının
  çok sayıda takipçisi ve milyonlarca Youtube abonesi vardır.

Çevrimiçi Kız Kutulu Özel Set 3 Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.