sadsad x
asdasd
46,00 TL
28,52 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
17,48 TL
Cassandra Düğünde Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9789750849114
Kapak: Ciltsiz
Dorothy Baker
Dorothy Baker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Cassandra Düğünde Kısa Özet

  Üniversite öğrencisi Cassandra Edwards, ikiz kardeşi Judith’in düğününe katılmak üzere aile çiftliğine doğru yola çıkar. Daima öbür yarısı olarak gördüğü Judith’le birlikte, entelektüel anne babasının gözetiminde müzik, edebiyat ve felsefeyle iç içe büyümüş olan Cassandra için burası vazgeçilmez anılarla doludur. Kız kardeşinin ufuktaki evliliğine ölüm kalım meselesiymiş gibi yaklaşan ve düğünü sabote etmeye kararlı olan Cassandra’nın gelişiyle çiftlikte işler çığırından çıkacaktır.
  Aile nereye kadar bir sığınak, nereden sonra boğucu bir odadır? Kendini hep bir başkasının varlığıyla tanımlamış biri gerçekte kim olduğunu nasıl anlayabilir? Dorothy Baker’ın 1962 tarihli romanı Cassandra Düğünde evin dışındaki dünyayla yüzleşmeye, aile bağlarına ve özellikle kardeşlere dair sorular soran, unutulmayacak bir roman.

  Tıpkı kahramanı gibi, yerinde duramayan bir enerji ile derin bir hüzün arasında mekik dokuyan Cassandra Düğünde keşfedilmeyi bekleyen trajikomik bir başyapıt.

  Salinger’ın Çavdar Tarlasında Çocuklar ve McCullers’ın Düğünün Bir Üyesi romanları gibi modern Amerikan klasiklerinin arasında yer almayı hak ediyor.

  -Georgia Hammick

  Yetişkinliğe geçişin yol açtığı dehşet üzerine yazılmış okuduğum en iyi kitaplardan biri.

  -Deborah Eisenberg

Cassandra Düğünde Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.