sadsad x
asdasd
64,90 TL
42,19 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
22,71 TL
Cariyenin Kızı Mihrimah Hakkında Bilgiler
Türü: Tarihi Romanlar
Sayfa Sayısı: 780
ISBN: 9786051424743
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2014
Ürün Tipi: Cep Boy
Demet Altınyeleklioğlu
Demet Altınyeleklioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Cariyenin Kızı Mihrimah Kısa Özet

  Tutkusu Hürrem, Gücü Süleyman, masumiyeti ise Esaretiydi!..

  Üç kıtaya yayılan bir imparatorluk, sayısız entrikanın döndüğü bir saray, güç ve tutkunun kızı bir güzel, üç kalp ve bir aşk.

  Osmanlı Sarayı’nın muhteşem atmosferinde, kudretle, aşkla kuşatılmış bir hayattı onunki. Çevresinde korkunç ölüm oyunları örülüyor, gölgelere sinmiş suikastçiler fırsat kolluyordu. Yaşamak için öldürmek zorunda kalmayı kabullenemeyen masum bir kalp ve çaresiz, telaşlı çırpınışları Osmanlı’nın unutulmaz dönemlerinden birinin saklı kılavuzuna dönüşecekti. Mihrimah’ı, elle tutulur hiçbir özelliği olmayan bir adamla evlenmeye zorlayan korkunç sır, annesi Hürrem’le arasındaki  anlaşmada gizliydi. O güçte bir annenin, o tutkuda bir babanın kızı, Hafza’nın torunu, Sinan’ın açmazı, Rüstem’in gelini olmanın aykırı bir bedeli vardı. Artık ne Barbaros Hayreddin Paşa’nın kadırgaları, ne de Mimar Sinan’ın göğe astığı kubbeler güldürebilirdi kırgın prensesin yüzünü. Gözlerine çöreklenen tuhaf derinliğin esiri Mihrimah, kalbinden geriye kalan koca boşluğu, adını tarihe kazıyarak dolduracak ve...

  ...Hürrem-Mihrimah işbirliği, Cihan Devleti’nin kaderini değiştirecekti.

  Muhteşem Süleyman ile büyük aşkı, Moskof Cariye Hürrem’in mahzun ve güzel kızıydı Mihrimah. iktidar savaşalrı ve aşkla yazılmış kaderini, süslü saray salonlarında bir yük gibi taşıdı.
 • 2. Hamur

Cariyenin Kızı Mihrimah Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.