sadsad x
asdasd
60,00 TL
39,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
21,00 TL
Cardın İbo Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786056889318
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Muhammed Gömük
Muhammed Gömük
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Cardın İbo Kısa Özet

  Baştan sona tatlı bir gerilimle, metafizik istihbaratın nasıl bir şey olduğunu da ilk defa bu kitap sayesinde öğrenmiş bulunuyorum. Yeri geldi tüylerim diken diken oldu, yeri geldi gülümsedim, irkildim, korktum, sevindim ve nihayet gizli orduların kahraman savaşçılarının hayatından bir enstantane görmenin mutluluğunu yaşadım. Bu heyecan dolu mutluluğu herkesin yaşamasını isterim.

  Kenan Erçetingöz, Gazeteci/Yazar

  Muhammed Gömük, derin devlet diye anılan ama her anıldığında zihinlerde büyük bir muamma olarak kalan esrarengiz kavramı usta kalemiyle somutlaştırarak çok önemli bir işe imza atmış. Bu kitap, bir edebiyat eseri olmasının ötesinde ciddi bir ifşaat belgesi olarak tüm kitaplıklarda yerini almalı.

  Sinan Vardar, Turizmci/Yazar

  Büyük Beyin Operasyonu (Big Brain Operation), mikro elektromanyetik dalgalarla zihin kontrolünü konu alan gerçek ve çok gizli bir operasyon olup ABD’nin NSA ve CIA gizli servislerince yürürlüğe konulmuş ancak varlığı kamuoyunda bilinmeyen çok özel bir Türk istihbarat biriminin ezber bozan yöntemleriyle akamete uğratılmıştır. Bu şanlı mücadeleyi ancak Muhammed Gömük gibi cesur bir yazar romanlaştırıp halka sunabilirdi. Teşekkürler...

  İbrahim Çetin, Hukukçu/Yazar

 • 2. Hamur

Cardın İbo Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.