sadsad x
asdasd

Can'lı ve Işıl'tılı Maceralar: Yeryüzü Okulu

Habitus Kitap

Raşel Meseri

55,00 TL
41,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
13,75 TL
Can'lı ve Işıl'tılı Maceralar: Yeryüzü Okulu Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786054630615
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2017
Raşel Meseri
Raşel Meseri
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Can'lı ve Işıl'tılı Maceralar: Yeryüzü Okulu Kısa Özet

  Öyle bir okul düşünün ki, yeryüzünde ekilecek tohum, içilecek su, üretilecek enerji kalmadığında, belki de o, dünyayı kurtaracak. O, Yeryüzü Okulu!

  Kimsenin bilmediği, bilenlerin ise hakkında konuşmamak için gizlilik yemini ettiği Yeryüzü Okulu’nun koruyucusu ve kalkanı olan özel bir sarmaşığı var. Yine düşünün ki, bu sarmaşık, enerji üretiyor. Mobilyadan kıyafete, ayakkabıdan takıya, hatta kimsenin açamadığı kilitlere kadar birçok şey yaratılabiliyor liflerinden.

  Adeta akıllı bir canlı o! Can ile Işıl bu macerada işte bu okula gidiyorlar, Yeryüzü Okulu’na… Can ile Işıl, açılmasına birkaç gün kala gittikleri Yeryüzü Okulu’nda, hem sıra dışı yeni yeteneklerinin farkına varıyorlar hem de okulu yok etmek isteyen acımasız düşmanların planladıkları hain tuzağın göbeğine düşüyorlar. Bu saldırıya karşı, okulun yöneticisi ve aynı zamanda sarmaşık koruyucusu olan Sarım, Polen, Köklen ve Gece öğretmenler hep birlikte mücadele ediyorlar.

  Tuzağın bertaraf edilmesinde kafadarlarımız ve onların yeni arkadaşlarının katkıları büyük; kızıl saçlı, çekingen Ateş’le, susmak bilmez, geveze ama tatlı mı tatlı hikâye anlatıcısı Fırça! Elbette, sarmaşık hayvanları olan dev tırtılları ve kafadarlarımızın gölgesi gibi dolaşan zeki, komik ve sucuk âşığı Joker’i anmamak olmaz…

  Buyurun, siz de tanışın bu gizemli okulla. Ama unutmayın ki bu okulla her tanışanın bağlılık yemini etmesi şart!

 • 1. Hamur

Can'lı ve Işıl'tılı Maceralar: Yeryüzü Okulu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.