sadsad x
asdasd

Caner Tunaman Markaların Efendisi

Alfa Yayınları
38,00 TL
24,70 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
13,30 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Caner Tunaman Markaların Efendisi Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografi-Otobiyogafi Kitapları
Sayfa Sayısı: 478
ISBN: 9786051711041
Kapak: Ciltsiz
Fatih Vural
Fatih Vural
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Caner Tunaman Markaların Efendisi Kısa Özet

  Caner Tunaman, hayatımızda yer eden birçok markanın yaratıcısı ya da geliştiricisi. Farkında olmadan yıllardır evlerimizde ağırladığımız bir misafir o.

  Unilever'in ve dünya kurucuları arasında yer aldığı Benckiser'in çatısı altında birçok markayı, ulusal ve uluslararası arenada yaratıp geliştirmekle kalmadı, Türkiye’nin ekonomik krizlerle ve darbelerle anılan kapalı ekonomi yıllarında, yaptığı ihracat hamleleriyle de altın madalyalar kazandı. Bu sayede, Kıbrıs örneğinde olduğu gibi, uluslararası krizlerin yumuşamasına dahi önayak oldu.

  Yarattığı ve canlandırdığı markaların pazarlanmasında, kendi buluşu olan  ‘reyon kızları,’ ‘tüketici mülakatları,’ ‘doğal reklamlar,’‘5 saniyelik reklamlar’ gibi devrim sayılabilecek yeniliklerle, marketing ve reklamcılık tarihine adını yazdırdı.

  Dardanel, Iglo gibi önemli markaların tanınırlığında ve popülerleşmesinde büyük rol oynayan Caner Tunaman, İstanbul’a deniz otobüslerini kazandıran ve İdo’yu kuran ekibin de önde gelen parçasıydı.

  Marketing ve reklam duayeni Caner Tunaman Markaların Efendisi’nde yarım asırlık çalışma hayatında kazandığı başarıların hiçbirinin tesadüfi olmadığını kanıtlıyor.

Caner Tunaman Markaların Efendisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.