sadsad x
asdasd

Canavarın Çağrısı

Tudem Yayınları

Patrick Ness

99,00 TL
71,28 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
27,72 TL
Canavarın Çağrısı Hakkında Bilgiler
Türü: Korku ve Gerilim Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 216
ISBN: 9789944697804
Kapak: Ciltsiz
Patrick Ness
Patrick Ness
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Canavarın Çağrısı Kısa Özet

  İnsan en doğru dersi bazen bir canavardan alabilir. Ve Patrick Ness iyinin içindeki canavarı, canavarın içindeki iyiyi muhteşem anlatmış. Canavarın Çağrısı yalnızca Conor`ı hedeflemiyor, sizin de ruhunuzda geziniyor. Okuyan herkes `Beni mi çağırıyor?` diye düşünecektir."

  - Miyase Sertbarut

  "Ness öykü içinde öykü anlatırken, tıpkı canavarın Conor`a yaptığı gibi sağ gösterip sol vuruyor, zaman ve mekânın sınırlarını aşan gerçeküstü örtüşmelerle okuru şaşırtıyor."

  - Şiirsel Taş

  "İlgi çekici… Güçlü ve etkileyici."

  -Philip Pullman

  "Olağanüstü… Sürükleyici, tesirli, ustalıkla işlenmiş."

  -Amanda Craig

  "Kaos Yürüyüşü" üçlemesiyle edebiyatseverlerin yakından tanıdığı, iki Carnegie Madalyalı İngiliz yazar Patrick Ness`ten okurların ruhunda fırtınalar koparacak sarsıcı bir roman!

  On üç yaşındaki Conor için gerçek, korkuyla örülmüş koskoca bir duvar ve bu engeli aşabilmesinin tek yolu cesaretten geçiyor. Birileri Conor`a kabul edemediği gerçeği fısıldamalı… Peki, her biri birbirinden çelişkili hikâyeler anlatan korkunç bir canavar Conor`ın gerçekle yüzleşmesine nasıl yardımcı olabilir?

  Patrick Ness`in efsane yazar Siobhan Dowd`un özgün fikrinden esinlenerek kaleme aldığı Canavarın Çağrısı, yalnız bir çocuğun, onun hasta annesinin ve hiç beklenmedik ziyaretçisi canavarın cesur, karanlık ama gülümseten hikayesi…

   

Canavarın Çağrısı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.