125,00 TL
83,75 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
41,25 TL
Camdan Hayatlar Hakkında Bilgiler
Türü: Anı Mektup ve Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786257107297
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
satis-icon
Satış Rakamları 62 adet satılmıştır.
Mediha Dereci
Mediha Dereci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Camdan Hayatlar Kısa Özet

  Hayatının son 13 yılını eşinin mesleği sebebi ile Anadolu’nun farklı coğrafyalarında geçiren yazarımız, hiç tahmin edemeyeceği güzellikleri ve de acıları tadacağı bambaşka bir yaşam tarzına doğru yolculuğuna başlamıştır. Bu süre zarfında bizzat müdahil olduğu, yaşayıp tanık olduğu, gözlemlediği ve hissettiği hayatları edebi bir üslup ile yazın hayatına geçirmiştir.

  Gerçek yaşam hikayeleri ve verilen mücadeleler ile gencecik yaşta kırsal, taşra, uzak yakın demeden iki insan ve güçlü bir teşkilat ile yaşamlarını son derece hassas, zorlu ve haklı davalarına adadıkları gerçek bir dünyayı tanımış olacaksınız. Bu eşsiz yapıt içerisinde, vatani görevini halen sürdüren bir kaymakam ve onun en büyük destekçisi olan yazarımızın, görevleri süresince gittikleri yerlerde karşılaştıkları durumları birinci ağızdan okuyarak hayatlarına tanıklık edeceğiniz bir yolculuğa çıkacaksınız.

  Aynı zamanda İçişleri Bakanlığının cesur ve yufka yürekli binlerce Mülki İdare Amiri ve de eşlerinin mücadeleleri olan kıymetli bir tarihi vesika niteliğindeki bu eser; insanımızın ve devletimizin, belki de hiç bilmediğiniz yönlerini, şefkat ve merhamet elini daha da yakından tanıtacak, hayatlarınızı sorgulamanızı ve de çevrenizdeki hayatları daha da yakından tanıma fırsatını sunacaktır.

  Yazarımızın hayatını baştan aşağıya değiştiren yaşamlar, belki sizlerin de hayata bakış açınızı değiştirecektir.

  *Yoktur demeyin, vardır… Hiç özlenmeyen kardeş, hiç aranılmayan anne, hiç koşamayan çocuk, hiç dokunulmayan el, hiç okşanmayan baş vardır…*

 • 2. Hamur

Camdan Hayatlar Hakkında Yorumlar