sadsad x
asdasd

Disk Dünya 12: Cadılar Dışarıda

Delidolu

Terry Pratchett

119,00 TL
89,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
29,75 TL
Disk Dünya 12: Cadılar Dışarıda Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 344
ISBN: 9786055060992
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Terry Pratchett
Terry Pratchett
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Disk Dünya 12: Cadılar Dışarıda Kısa Özet

  *Hayal görmenin lüzumu yok,* dedi Havamumu Nine.
  *Her şey zaten yeterince kötü.*

  Birbirinden ateş, barut ve su kadar farklı olan üç cadı, zorlu bir hedef ve öngörülemeyen tehlikelerle dolu upuzun bir yolculuk. Hem de maalesef… hep birlikte.

  Kült yazar Sör Terry Pratchett’ın, dünya çapında 85 milyonun üzerinde satan 41 kitaplık *DiskDünya* serisi, on ikinci kitabında, Koçbaşı Dağları’nın üç cadısı Havamumu Nine, Ogg Ana ve Magrat Sarımsak’ın amansız bir görev uğruna yaban ellere gittikleri Cadılar Dışarıda’nın sıradışı hikâyesi ile yoluna devam ediyor.

  Epik destanlardan beslenen, gücünü masallardan alan ve mutlu sonlara karşı mücadele eden kitapta; DiskDünya’yı çetrefilli ve ölümcül bir savaş sarıyor.

  *Hikâyeler önemlidir. Ve hikâyeler, sadece bitmek ister. Daha sonra ne olduğuna ise hiç aldırmazlar…*

  Hikâyelerin önemini en iyi bilen cadılardır ve tabii ki cadılar için bu hikâyeleri kullanmanın bin bir türlü yolu vardır. Bu kez, çıktıkları alengirli yolun sonunda, cadıları bambaşka bir cadı bekliyor. Üstelik göz ardı ettikleri bu cadı, hikâyeleri hunharca ve şeytanice kullanan, son derece kötücül biri… Hem de tanıdık biri…

  DiskDünya’nın en sevilen karakterlerinden Havamumu Nine, Ogg Ana ve Magrat Sarımsak için şimdi tek yürek olma, bataklık büyüsüyle ve şehri ele geçiren sihirle savaşmak üzere bilenme zamanı!

  Niran Elçi’nin pürüzsüz Türkçesi ve Delidolu’nun özenli baskısıyla okurlarının beğenisine sunulan Cadılar Dışarıda, kulak yırtıcı cadı sesleri eşliğinde akıp giden aykırı macerasıyla "DiskDünya" hayranlarının aklını başından alıyor! Üstelik bu kez her zamankinden de komik!

 • 2. Hamur

Disk Dünya 12: Cadılar Dışarıda Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.