178,50 TL
117,81 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
60,69 TL
Buz İkizler Hakkında Bilgiler
Türü: İngiliz Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9786059318068
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
S. K. Tremayne
S. K. Tremayne
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Buz İkizler Kısa Özet

  İngiliz Sunday Times’ın 1 Numarası!

  Nefes kesen bir gerilim, akıl almaz bir final...

  Washington Post’un Hollywood’a Önerisi!

  *Hem gizemli bir gerilim romanı hem bir hayalet hikayesi. S. K. Tremayne mahlasını kullanan Londralı gazeteci ve çok satan romanların yazarı, bütün unsurları ters-köşeler, içgörüler ve ürpertici anlarla kurgulayarak, okuyucunun her sayfadan tat almasını mümkün kılmış. Dokunaklı finaliyle Tremayne’in ustaca yazdığı bu roman, sinema filmine dönüşmesi halinde de çok başarılı olacaktır.*—Washington Post

  Birbirinin tıpatıp aynısı 6 yaşındaki ikiz kızlarından Lydia balkondan düşerek ölünce, Sarah ve Angus Moorcroft çifti yeni bir başlangıç yapma umuduyla İskoçya’nın küçük bir adasına taşınır.

  Küçük kızları bir gün, *Neden bana Kirstie deyip duruyorsun anne? Kirstie öldü, ben Lydia’yım* dediğinde ise dünya tekrar ba?larına yıkılacaktır.

  *Buz İkizler’in kavrayışı, temposu ve atmosferi son derece etkileyici… Aynı zamanda son gerilim romanları arasında en akıllıca finale sahip.*—Sunday Times (UK)

  Bu gerçekten mümkün olabilir miydi? Sarah ve Angus ikiz kızlarını karıştırmış mıydı? Sapsarı saçları ve buz mavisi gözleriyle birbirinin kopyası olan kızlarından hangisi ölmüştü?

  *Tek yumurta ikizi kız kardeşlerden birinin ölümü ve bunun ailede yarattığı etkileri anlatan tüyler ürpertici bir hikaye… Sır ve yalanlarla dolu bu psikolojik gerilim, okuyucuları son sayfaya kadar tutsak edecek.*—Library Journal

  Bir solukta okunan, her sayfasında şaşırtmayı ve ürpertmeyi başaran Buz İkizler uzun süre İngiltere listelerinin 1 numarasında kaldı.

  *Ürpertici ve son derece zorlayıcı… Soğuk ve tüyler ürperten klostrofobik ada sınırları içinde geçen hikaye, sarsıcı ve inanılmaz yoğun bir finale doğru evriliyor.*—The Sunday Mirror (UK)

 • 2. Hamur

Buz İkizler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.