sadsad x
asdasd
23,15 TL
16,21 TL
%30 indirim
Büyük Sihir Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9786050931921
Boyut: 13.6 x 0
Kapak: Ciltsiz
Elizabeth Gilbert
Elizabeth Gilbert
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Büyük Sihir Kısa Özet

  Ye. Dua Et, Sev’in yazarı Elizabeth Gilbert’tan, iyi bir  yazar olmak, yaratıcı bir ömür sürmek üzerine eşsiz yaşam dersleri...

  İçindeki gizli hazineleri gün ışığına çıkaracak cesaretin var mı? Bakın, içinizde hangi gizli hazinelerin yattığını ben bilemem. Ama, içinizde saklı muhteşem şeyler olduğundan hiç kuşkum yok. Gayet emin bir şekilde söylüyorum, çünkü hepimizin yürüyen gizli hazine depoları olduğumuza inanıyorum. 

  Evrenin, hem kendini hem de bizi eğlendirmek için bize oynadığı en eski ve cömert oyunlardan biri olduğuna inanıyorum bunun: Evren hepimizin içine tuhaf cevherler gizliyor ve geri çekilip, acaba onları bulabilecek miyiz diye bizi izliyor.

  Yaratıcı yaşam, bu cevherleri ortaya çıkarma mücadelesidir. Sıradan bir varoluşu daha büyülü bir varoluştan ayıran şey, bu arayışa çıkabilme cesaretidir.Bu arayışın hayret verici sonuçları olabilir işte benim Büyük Sihir dediğim şey bu.

  Nasıl yazar olunur? Esin perisinin ilgisini çekmek için ne yapmak gerekir? İçimizdeki korkulu sesleri nasıl susturabiliriz? Kendimiz olmayı nasıl başarabiliriz? Hayallerimize ulaşmak için ne yapmalıyız?

  Elizabeth Gilbert’tan, iyi bir yazar olmak, yaratıcı bir ömür sürmek üzerine eşsiz yaşam dersleri... 

Büyük Sihir Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.