sadsad x
asdasd

Büyük Rüya - Üçüncü Dünya Savaşı

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 224
ISBN 9786052186732
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
18,50 TL %36
bkmkitap.com
Fiyatı
11,84 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Büyük Rüya - Üçüncü Dünya Savaşı Kısa Özet

    *Büyük Rüya İslam Birliği* adlı kitabının ardından Rahim Türk: *Yazdıklarımızın bir kurgu olduğunu, tüm kurguların, gerçekleşme ihtimalini de içerisinde barındırdığını unutmamalısınız.* diyerek, yeni kitabı *Büyük Rüya-Üçüncü Dünya Savaşı* ile kurgu romanına devam ediyor.
    Eren Bülbül ve tüm şehitlerimize ithaf ettiği, menşesi tarihsel gerçeklere dayanan ve önümüzdeki zamanlara ait kaygılara karşı oluşturulmuş güçlü bir ülke isteğinin kurgulandığı bu kitabı okurken, *barış* içinde yaşamanın özlemi ve önemi de zihninizde şu kilit cümlelerle bir kez daha pekişecek:

    *…Savaşlar, kan ve gözyaşı demektir. Savaşlar tüm insanlık için bir felakettir. Öksüz ve yetim kalmış mutsuz çocuklar demektir. Barış çınarlarının gölgesinde birlikte ve mutlu yaşamak varken, hem mutlulukları hem de umutları kaybetmektir. Masumiyetin simgesi olan çocukların gülüşlerinin toprağa verilmesidir savaş. Sevdiklerinin can vermesine neden olan mermilerin boş kovanlarıyla oyun oynamaktır. Şehirlere ölüm yağdıran bombaların şarapnelleri ile yaşamaktır. Güneşli bir günün sabahında koşup oynamak varken, tekerlekli sandalye ile yaşamaya mahkum olmaktır savaş. Bombaların ve mermilerin ölüm yağdırdığı vahşettir. Ve savaşların tek kazananı, silah tüccarlarıdır.*

Büyük Rüya - Üçüncü Dünya Savaşı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.