Büyük İnsanların Hikayeleri - Gandi’nin Gözlüğü

1001 Çiçek Kitaplar

Anita Ganeri

55,00 TL
39,05 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
15,95 TL
Büyük İnsanların Hikayeleri - Gandi’nin Gözlüğü Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 40
ISBN: 9786053410737
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2014
Anita Ganeri
Anita Ganeri
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Büyük İnsanların Hikayeleri - Gandi’nin Gözlüğü Kısa Özet

  "Öyleyse bu gözlük kimin?" diye sordu Digby. "O gözlük Mahatma Gandi adında, çok önemli birine ait," diye karşılık verdi Rummage gülümseyerek. "Peki, Mahatma Gandi tam olarak kimdir?" diye sordu Hester, şüpheci bir sesle. İçinde Bay Rummage`ın hikâyelerinden bir diğerine başlamak üzere olduğuna dair komik bir his vardı.

  "Mahatma Gandi tüm hayatını Hindistan halkının hakları için savaşarak geçirmiş biridir," dedi Rummage. "Hindistan`ın özgür bir ülke olması için mücadele etmiştir."

  "Vay canına! Bütün bunları başardığına göre Gandi gerçekten de muhteşem biri olmalı," dedi Digby, hayranlıkla.

  Gandi, Leonardo, Galileo ya da Mozart... Kendi alanlarında tüm dünyanın hayranlığını kazanmış, aradan geçen onca zamana rağmen dünyayı bir şekilde etkilemeye devam eden büyük insanlar. Bu büyük insanlara ait özel ve arkasında anlamlı bir hikâye barındıran eşyalar. Dünya üzerinden gelip geçmiş en önemli insanların yaşamını ve yaptıklarını, Digby ve Hester isimli iki kardeşin Bay Rummage`ın bit pazarı tezgâhında buldukları özel bir eşyadan yola çıkarak anlatıyor.

  Büyük İnsanların Hikâyeleri dizisinde, büyük insanların yaşam hikâyelerini heyecanla okurken, onların yaşamları ve yaşadıkları dönemler hakkında çok önemli bilgiler edineceksiniz. Okumak ve öğrenmek hiç bu kadar keyifli olmadı.

 • 1. Hamur

Büyük İnsanların Hikayeleri - Gandi’nin Gözlüğü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.