sadsad x
asdasd

Büyük Atatürk’ten Küçük Öyküler

Can Yayınları

Süleyman Bulut

55,00 TL
27,50 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
27,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Büyük Atatürk’ten Küçük Öyküler Hakkında Bilgiler
Türü: Mustafa Kemal Atatürk Kitapları
Sayfa Sayısı: 624
ISBN: 9789750738623
Kapak: Ciltsiz
Süleyman Bulut
Süleyman Bulut
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Büyük Atatürk’ten Küçük Öyküler Kısa Özet

  Pek Çoğunu İlk Kez Okuyacağınız Yüzlerce Atatürk Öyküsü!

  Mustafa Kemal Atatürk’ü Çanakkale’de, Amasya’da, Erzurum’da, Sivas’ta, Ankara’da, Sakarya’da, Büyük Taarruz’da, Cumhuriyet’i kurarken, devrimleri yürütürken gündelik hayatı içinde, incelikleri ve insani yönleriyle tanımak isteyenler için eşsiz bir okuma fırsatı.

  Atatürk, soyadını nasıl aldı?.. 19 Mayıs nasıl gençlik bayramı oldu?.. Latife Hanım’a nasıl evlenme teklif etti?.. Sevdiği atıyla nasıl vedalaştı?.. Büyük Taarruz’a nasıl karar verildi?.. Cephane sandığında nasıl kitap taşıdı?.. Ünlü yazarımız Haldun Taner, Atatürk’ün gözlerine neden bakamadı?.. Hendese nasıl geometri oldu?.. Kadın öğretmenlerin ayrı oturtulmasına nasıl karşı çıktı?.. Köpeği Foks’la neler yaşadı?.. Neye *İkinci Sakarya Zaferim* dedi?.. Atatürk’e Mark Twain Ödülü neden verilmişti?.. *Hayatta en hakiki mürşit ilimdir,* sözünü nerede, ne zaman söyledi?..

  Süleyman Bulut Atatürk’le ilgili birbirinden ilginç iki yüzü aşkın anıyı araştırdı, derledi, kendine özgün üslubuyla öyküleştirdi. Bugüne dek yüz binlerce okura ulaşmış Büyük Atatürk’ten Küçük Öyküler’in bu basımı, 70 yeni öykü de içeriyor.

Büyük Atatürk’ten Küçük Öyküler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.