sadsad x
asdasd
115,00 TL
19,90 TL
%83 indirim
Kazancınız
:
95,10 TL
Büyü ve Nazardan Korunma Hakkında Bilgiler
Türü: İslami Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 416
ISBN: 9786051512563
Kapak: Ciltsiz
Ali Selman Demirbağ
Ali Selman Demirbağ
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Büyü ve Nazardan Korunma Kısa Özet

  *Menfi Etkilerden, Depresif Hallerden, Negatif Enerjilerden, Olumsuz Duygulardan ve Şartlanmışlıklardan Kurtulun!*

  Büyü, insanoğlu tarihinin büyük sayfalarını kaplamaktadır. En sade insandan, krallar ve yöneticilere kadar birçokları tarafından ilgi görmüştür. Ülkeler büyü ile yönetilmek istenmiş, savaş kararları büyücü ve falcılara danışılarak alınmıştır. İnsanoğlunun gizem merakı ve geleceği bilme isteği felaketleri beraberinde getirerek zelil bir son yaşamalarına sebep olmuştur. Hiçbir dönemde büyücü ve falcılar hüküm sahibi olamamış veya nüfuzları geniş olmamıştır. Tarihte hiç böyle bir örnek yoktur. Aksine Allah’ın gazabının altında ezilerek zelil ve rezil bir hayat sürmüşlerdir.

   Hep filmlerde, masallarda, hikâyelerde çizilen büyücü ve falcı tiplemelerinin çirkin, ürkütücü yani fiziksel olarak insanların bakmaya çekinecekleri bir görünüşte olmaları bu bilişsel bilinçaltından kaynaklanmaktadır.

  Geçmişten günümüze gelen bilinç bize; büyücünün fiziksel görünüşü gibi büyü ve fal işlerinin çirkinliğini göstermektedir.

  Tüm bunlara rağmen gizli köşelerde, kuytularda bu kültür devam edegelmiştir. Şeytanın bir oyunu olan büyü, insanlar tarafından rağbet görmeye devam etmektedir. Bu kişiler rahmetten gazaba doğru seve seve koşmaya devam ediyorlar…

  Bu kitap sadece Allah Kelamı ile bize öğretilen ayetler ışığında büyü illetinden kurtulmak ve korunmak isteyenler için büyü bozucu, cinci, büyücü ve üfürükçülerin ellerinde biçare olmamaları maksadıyla kaleme alınmıştır.

Büyü ve Nazardan Korunma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.